Семінар «Вступ до ВНЗ Чехії», Алмати

семінар як вступити до ВНЗ Чезіх msmstudy.com.ua

Семінар «Вступ до ВНЗ Чехії» відбувся 10 жовтня 2019 року в 19.00 в місті Алмати за адресою: вулиця Тімірязєва 28В, Бізнес-центр «Алатау Гранд», 6 поверх, The HUB coworking, Конференц Зал, в тій же будівлі, де знаходиться офіс Міжнародного Союзу Молоді.

Спікер №1: Айжан Жаркімбекова – директор МСМ в м.Алмати

Айжан відкрила семінар з коротким представленням Міжнародного Союзу Молоді. Директор продовжила також з темою «Чому варто вибирати Чехію?». Спікер виділила головні переваги життя в Чеській Республіці такі як: стабільність економіки, низькі витрати по Європі, престижність вищої освіти і безкоштовне навчання чеською мовою в державних ВНЗ навіть для іноземців. Потім Айжан розповіла про найбільш популярні спеціальності, середні показники зарплат і топові університети в Чехії, закінчивши які, студенти можуть успішно працевлаштуватися в будь-якій країні світу. Також спікер озвучила всі основні вимоги, необхідні для вступу до ВНЗ в Чеській Республіці. Айжан озвучила, що Міжнародним Союзом Молоді у співпраці з Чеський Аграрним Універсітеом і Чеським Технічним Університетом спеціально були розроблені програми для вступу до університетів в Чехії з гуманітарних, технічних, економічних, медичних та творчих спеціальностей.

Спікер №2: Айгерім Турсагулова – регіональний менеджер МСМ в м.Алмати

Айгерім продовжила семінар з детальним описом підготовчих програм МСМ: дати початку навчання, кількість академічних годин і викладачів довгострокових програм МСМ. На семінарі поговорили про основні переваги підготовчих курсів МСМ, а також була розібрана схема вступу до ВНЗ, пакет необхідних документів і дій. Одне з основних переваг – цілодобова підтримка кураторів, які піклуються про студентів МСМ. Безумовно, як один з важливих факторів теми «Вступ до ВНЗ Чехії», також були озвучені ціни на програми і проживання, розібраний прожитковий мінімум для студента. Також слухачі семінару дізналися про освітні канікулярних програмах МСМ, в тому числі і літні програми, де студенти можуть не тільки вивчити іноземну мову, але також помандрувати, поліпшити свої спортивні навички та багато іншого.

Від слухачів семінару була активна віддача. Одна з присутніх поділилася дуже цікавим досвідом навчання своєї внучки за фахом «Кінематографія» в Університеті Палацького в Чехії. Жінка розповідала наскільки їй і її внучці сподобалася Чехія і якість безкоштовної освіти. Слухачка настійно порекомендувала присутнім батькам та їхнім дітям вибирати саме Чехію, як країну для здобуття вищої освіти. Були також питання про вартість річної страховки. Також було обговорення наскільки реально потрапити до Карлового університету. Крім цього, обговорювалися поправки в законі, згідно з яким випускники чеських університетів можуть відкрити 9-місячну візу з метою пошуку роботи. Менеджери Алматинської філії МСМ сподіваються, що семінар був максимально інформативним і корисним для гостей.

Якщо вас також цікавить освіта в Чехії – заповніть заявку внизу і ми зв’яжемося з вами з усією необхідною інформацією.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: