Семінар «Всі нюанси освіти в Чехії», Київ

Все нюанси освіти в Чехії msmstudy.eu

25 січня 2020 в столиці України, в нашому київському офісі Міжнародного Союзу Молоді, пройшов освітній семінар на тему «Всі нюанси освіти в Чехії», на який прийшли випускники і студенти ВНЗ, школярі 10-11 класів та їх батьки.

Навчання за кордоном – це важливий крок, тому перед тим, як поїхати вчитися, необхідно досконально розібратися у всіх питаннях. На семінарі «Всі нюанси освіти в Чехії» були розглянуті найактуальніші теми:

  • Умови та етапи вступу до університетів на програми Бакалаврату і Магістратури;
  • Найбільш популярні спеціальності в Чехії;
  • Особливості надходження на медицину, юриспруденцію, інформаційні технології і економіку;
  • Підготовчі програми для вступу в провідні державні ВНЗ Чехії на бюджет;

Дипломи чеських вузів визнаються в усіх країнах Європи, США та Канаді, тому після навчання перед студентами відкривається цілий світ, повний можливостей.

Окрему увагу було приділено блоку з профорієнтації. Спеціаліст освітніх програм, Марія Пурдик, розповіла, як зробити правильний вибір і знайти професію, яка буде до душі і не набридне протягом багатьох років. Учасники семінару «Всі нюанси освіти в Чехії» мали можливість безкоштовно пройти тест з профорієнтації.

Наприкінці семінару спікери відповіли на всі питання, що залишилися у гостей. Багато хто цікавився літніми програмами, які надають відмінну можливість своїми очима подивитися країну і місцеві університети, а також швидко підтягти іноземну мову.

Команда МСМ дякує усім гостям за зустріч і бажає кожному реалізувати всі свої мрії!

Якщо ви також хочете побувати на нашому семінарі, то залиште заявку нижче, і наш менеджер з вами зв’яжеться найближчим часом. Не забувайте про наш блог, де ми публікуємо корисні статті про освіту за кордоном, і про наш Instagram, де ви завжди знайдете актуальну інформацію з життя студентів МСМ.