Семінар «Вища освіта в Чехії», Алмати

фото з семінару Вища освіта в Чехії Алмати msmstudy.com.ua

Семінар «Вища освіта в Чехії» відбувся 19 вересня 2019 року в 19.00 в місті Алмати за адресою: вулиця Тімірязєва 28В, Бізнес-центр «Алатау Гранд», 6 поверх, The HUB coworking, конференц зал. До речі, в цьому ж будинку також знаходиться офіс Міжнародного Союзу Молоді в місті Алмати. На семінарі виступали два спікера, кожен з яких розкрив слухачам різні теми.

Спікер №1: Айжан Жаркімбекова – директор філії МСМ в м.Алмати

Айжан відкрила семінар з коротким вистав про Міжнародний Союзі Молоді. Директор продовжила також з темою «Чому Чехія?». Спікер виділила головні переваги життя в Чеській Республіці такі як: стабільність економіки, низькі витрати по Європі, престижність вищої освіти і безкоштовне навчання чеською мовою в державних вузах навіть для іноземців. Потім Айжан розповіла про найбільш актуальні спеціальності, середні показники зарплат і топові університети в Чехії, закінчивши які, студенти можуть успішно працевлаштуватися в будь-якій країні Європи і СНД. Також спікер озвучила всі основні вимоги, необхідні для вступу до ВНЗ в Чеській Республіці. Айжан озвучила, що Міжнародним Союзом Молоді у співпраці з ЧЗУ і ЧВУТ спеціально були розроблені програми для вступу до університетів в Чехії з гуманітарних, технічних, економічних, медичних та творчих спеціальностей.

Спікер №2: Айгерім Турсагулова – регіональний менеджер МСМ в м.Алмати

Айгерім продовжила семінар з детальним описом про підготовчі програми МСМ: дати початку навчання, кількість академічних годин і про викладачів довгострокових програм МСМ. Менеджер розповіла про основні переваги МСМ перед іншими курсами підготовки для вступу до ВНЗ в Чехії. Була показана схема послідовності дій і процедур, необхідних для тих, кого цікавить вища освіта в Чехії. Більш докладно спікер розповіла про послугу 24/7 кураторської підтримки, цінах програм і проживання в гуртожитках при державних університетах. Потім Айгерім перейшла на тему «Літні канікулярні програми МСМ». Менеджер озвучила весь список канікулярних мовних і спортивних програм. Спікер коротко розповіла про Мовну Академію МСМ і її особливості. Айгерім розповіла про основні переваги даних програм і чому все-таки майбутнім абітурієнтам варто приїхати на канікули в Чехії. Була викладена докладна інформація про наступні програми: «Англійська», «Чеська + Англійська», «Німецька», «Стажування в сфері туризму», «Табір бойових мистецтв», «Fitness Health Academy», «Школа танців», «Тенісна Академія МСМ »,« Футбольна Академія МСМ ». Менеджер розповіла детально про культурно-розважальну програму, яка є частиною кожного річного курсу. Були озвучені вартості всіх літніх програм і додаткові витрати, необхідні для поїздки в Чеську Республіку.

Увага всіх Присутні було сконцентровано на спікерів семінару. Потім аудиторія почала задавати питання після семінару. Були питання про ціни програм бакалаврату на англійському відділенні в ЧВУТ, про систему передоплати в МСМ, про можливість вступу до університету Чехії після коледжу в Казахстані, про можливості отримання громадянства після 5 років перебування в Чехії. Менеджери алматинської філії МСМ сподіваються, що семінар був максимально інформативним і корисним для гостей.

Якщо Вас також цікавить вища освіта в Чехії – всього лише заповніть контактну форму внизу і ми обов’язково зв’яжемося з вами для детальної консультації.

Зв'яжіться з нами