Семінар “Що таке Подвійний Диплом”, Київ

презентація програми Подвійний Диплом Київ msmstudy.com.ua

12 вересня 2019 року в місті Київ, в нашому офісі Міжнародного Союзу Молоді провів семінар на тему “Програми Подвійних Дипломів“. Всі гості семінару нарешті дізналися, що таке Подвійний Диплом і які перспективи відкриваються його власникові.

Спікером семінару була наш фахівець з питань освіти за кордоном, Дудла Олеся. Семінар пройшов в приємній атмосфері, повний корисної інформації та надихаючих прикладів. Наш семінар відвідали батьки з абітурієнтами з 10-11 класів, а також учні 8-9 класу, які вже замислюються про свою освіту.

Тема зустрічі “Подвійні Дипломи” дуже актуальна на сьогоднішній день, ця програма дає можливість за 3-3,5 року отримати 2 дипломи про вищу освіту двох різних країн, що лідирують у сфері освіти, а саме Чехія, США, Канада, Швейцарія, а тепер ще й Німеччина і Великобританія! З такою програмою студент економить час, гроші, але при цьому робить неймовірний ривок на шляху до свого успішного майбутнього. Програма Подвійний Диплом дає змогу вдвічі підвищити свої шанси на працевлаштування в будь-якій країні світу.

На семінарі спікер Олеся розповіла що таке Подвійний Диплом, про переваги даної програми, що вона в себе включає і що необхідно нашим абітурієнтам, щоб потрапити на цю програму. Обговорювали найактуальніші запитання батьків, про що переживають при виборі майбутньої професії і вузу і на що необхідно звернути увагу.

Якщо Ви хочете також дізнатися докладніше про цю перспективну програму – просто заповніть заявку внизу, і ми зв’яжемося з Вами для докладної консультації.

Зв'яжіться з нами