Семінар «Провідні навчальні заклади Швейцарії», Алмати

Leading educational institutions of Switzerland msmstudy.eu

24 жовтня в Алмати пройшов семінар «Провідні навчальні заклади Швейцарії». Зі столиці Казахстану приїхав спеціальний гість – директор представництва Swiss Education Group Сейтказін Дастан, а також спікерами виступили директор Алматинского філії Жаркімбекова Айжан і регіональний менеджер Жума Аружан.

Програма складалася з 4-х частин. Першою перед аудиторією з вітальним словом виступила Жаркімбекова Айжан з докладним описом історії виникнення, головною місії і популярних програм «Міжнародного Союзу Молоді». Це була прекрасна можливість познайомитися з діяльністю і досвідом МСМ в галузі освіти.

Друга частина – презентація та знайомство аудиторії з Сейтказіном Дастаном, який є директором представництва Swiss Education Group, а також експертом в темах гостинності, налагодження бізнес партнерства в галузі освіти і розробок проектів в галузі туризму та гостинності. Дастан представляв інтереси альянсу елітних вузів Swiss Education Group, а саме – Cesar Ritz Colleges, Hotel Institute Montreux, Culinary Arts Academy, IHHTI Hotel & Design Management School, Swiss Hotel Management School в регіоні.

Він докладно розповів про особистий досвід навчання в Hotel Institute Montreux, можливості кар’єрного зростання, які йому відкрил один з найбільш провідних університетів Швейцарії. Дастан отримав ступінь MBA в Hotel Institute Montreux, Швейцарія зі спеціалізацією Luxury Business Management & Marketing. В ході презентації студенти і батьки подивилися Відеовідгук Даміра, студента з Казахстану, який поділився враженнями про мальовничу природу Швейцарії і отриманих знаннях, нових знайомствах і перспективах розвитку його майбутньої кар’єри, які з’явилися завдяки правильно обраному шляху. Дастан також розповів про перспективи розвитку галузі готельного менеджменту в Казахстані і за кордоном. Історія створення альянсу елітних вузів і найбільш популярні спеціальності в галузі управління та організації бізнесу в сфері Гостинності і Туризму були донесені до відома присутніх.

Третя частина семінару була представлена ​​регіональним менеджером Жума Аружан і була присвячена опису програм подвійних дипломів, які надає «Міжнародний Союз Молоді», які складаються з Чехії (2 роки) + США / Канада / Швейцарія за спеціальностями «Бізнес адміністрування» + «Менеджмент комерційного підприємства »,« Підприємництво, торгівля »,« Менеджмент в індустрії гостинності та міжнародний бізнес ». Програма подвійного диплома «Чехія + Швейцарія» проходить при прямому сприянні з SEG. Саме ці програми надають унікальну можливість отримати два дипломи або два ступені бакалавра всього за 3 роки навчання, досвід проживання та оплачуваного стажування в двох країнах, можливість працевлаштування в будь-якій країні світу. Навчання проводиться англійською мовою.

Заключна частина семінару була відведена на обговорення питань і методів вирішення поставлених цілей студентів, з докладним описом можливостей, зазначенням цін і особливостей проживання в прекрасній країні і колиски готельного бізнесу. Семінар справив незабутнє враження і дозволив багатьом побачити етапи, які необхідно пройти, щоб втілити свою мрію стати експертом і генієм в області гостинності!

Зв'яжіться з нами