Семінар «Отримання освіти в Чехії», Чернігів

семінар освіта в Чехії msmstudy.com.ua

26 вересня 2019 року київський офіс «Міжнародного Союзу Молоді» провів семінар на тему «Отримання освіти в Чехії» в місті Чернігів. На семінарі детально розглядалися теми навчання за кордоном і освітніх програм в Чехії.

Спікер семінару Марія розповідала про систему освіти в Чехії, а саме в Празі і в цілому про Чехію як країну для свого майбутнього. На семінарі активно обговорювали такі теми як: найбільш потрібні професії в Чехії, особливо вступу та навчання в цій країні, відгуки наших клієнтів, які вже успішно пройшли шлях від абітурієнта до студента чеських ВНЗ. Обговорювали підготовчі програми Міжнародного Союзу Молоді, які допоможуть освоїти мову і вступити до обраного вузу, також унікальні програми Подвійних Дипломів.

На семінарі «Отримання освіти в Чехії» батьків учнів 8-11 класів дуже зацікавили пропозиції осінніх канікул МСМ для хорошого і корисного проведення часу цієї осені, що дуже актуально.

Марія зазначила, чому ж все-таки варто вибрати Чехію країною навчання: висока якість і рівень освіти, європейські стандарти та можливість безкоштовного навчання чеською мовою.
Кожен учасник семінару зміг індивідуально задати питання нашим представникам і отримати максимум інформації про цікави для них програмах. Місто Чернігів зустрів МСМ дуже радо і активно і всі слухачі семінару отримали актуальну для себе інформацію про навчання за кордоном.

Якщо вас також цікавить навчання в Чехії – просто заповніть форму внизу і менеджер МСМ зв’яжеться з вами з детальною консультацією.

Зв'яжіться з нами