Семінар «Чехія: особливості профорієнтації», Київ

семінар особливості профорієнтації msmstudy.com.ua

18 вересня 2019 року в місті Київ відбувся семінар на тему «Освіта в Чехії: особливості профорієнтації» для школярів та студентів, а також батьків, яких цікавить освіту в Чехії. Чехія – одна з найбільш розвинутих країн в Європі, зі стабільною економікою і високим рівнем освіти. Величезним плюсом є той факт, що навчання в Чехії чеською мовою, навіть для іноземних студентів, є абсолютно безкоштовним!

Гостями нашого семінару були школярі 8-11 класу а також їх батьки. Варто відзначити, що захоплюючий блок про особливості профорієнтації відмінно підходить для дітей від 15 років, адже саме цей вік визначається як вирішальний момент у виборі свого майбутнього шляху і саме тоді дітям потрібна найсильніша і професійна підтримка, щоб правильно зробити свій вибір і поставити перспективну мету на майбутнє.

Всім учасникам семінару були видані ознайомчі буклети про компанію, нащі програмах і анкети, де вони могли написати свої запитання та відгуки. На семінарі експерт з питань освіти за кордоном, а також фахівець з профорієнтації Марія розповіла про Чехію, як країну для здобуття вищої освіти, про перспективи студентів, про найбільш актуальні спеціальності і особливості навчання в Празі.

Наших гостей дуже зацікавила наша унікальна програма Подвійного Диплома з можливістю отримати за 3-3,5 року 2 дипломи про вищу освіту в різних країнах, і особливо її перспективи для майбутнього абітурієнта. Марія також відповіла на всі запитання гостей щодо навчання за кордоном і можливості майбутніх студентів.

Наш семінар пройшов інформативно, продуктивно і в теплій дружній атмосфері. Якщо ви також цікавитеся освітою за кордоном, просто заповніть контактну форму внизу і наш менеджер зв’яжеться з вами для докладної консультації.

Зв'яжіться з нами