Семінар «Особливості вищої освіти в Європі», Алмати

Особливості вищої освіти в Європі msmstudy.eu

Семінар «Особливості вищої освіти в Європі» відбувся 26 листопада 2019 року в чудовому місті Алмати. Досвідчені професіонали з освіти за кордоном розповіли про те, як вступити до вузів, як нострифікації свій диплом і в чому полягають відмінності навчання в Європі.

Першим спікером виступила Валерія Утюпіна – регіональний менеджер МСМ в м.Алмати. Валерія відкрила семінар з коротким уявленням про Міжнародному Союзі Молоді, потім відповіла на найчастіше питання – «Чому Чехія?».

Спікер виділила головні переваги життя в Чеській Республіці: стабільність економіки, висока якість вищої освіти і безкоштовне навчання чеською мовою в державних вузах навіть для іноземців. Потім Валерія розповіла про найбільш затребуваних спеціальностей, середніх показниках зарплат і топових університетах в Чехії, закінчивши які, студенти можуть успішно працевлаштуватися в будь-якій країні Європи і СНД. Також спікер озвучила всі основні вимоги, необхідні для вступу.

Другим спікером семінару «Особливості вищої освіти в Європі» була Айгер Турсагулова, яка продовжила захід з детальним описом підготовчих програми МСМ: дати початку навчання, кількість академічних годин, викладачі довгострокових програм.

Менеджер розповіла про основні переваги МСМ перед іншими курсами підготовки для вступу до чеські вузи. Була показана схема послідовності дій і процедур, необхідних для вступу. Більш докладно спікер розповіла про послугу 24/7 кураторської підтримки, нострифікації казахстанських шкільних атестатів / дипломів на території Чехії. Також спікер детально розповіла про програми підготовки, умови проживання та додаткові витрати.

Без уваги не залишилася і тема літніх канікулярних програм. Менеджер озвучила весь список канікулярних мовних і спортивних програм. Спікер коротко розповіла про Мовний Академії МСМ і її особливості, про основні переваги даних програм і чому все-таки майбутнім абітурієнтам варто приїхати на канікули в Чехії.

Також по скайпу був організований дзвінок з празьким менеджером Діаною Мерденовой, яка відповіла на всі запитання слухачів. Були питання щодо надходження на медичні спеціальності та психологію. Також обговорювалася можливість надходження до Чехії на магістратуру. Діана детально відповіла на питання адаптації в Чехії, освоєння мови, здачі нострифікаційних і вступних іспитів.

Менеджери Алматинської філії МСМ щиро сподіваються, що семінар був максимально інформативним і корисним для гостей. Якщо вас зацікавило навчання за кордоном, але ви не знаєте, з чого почати, то ми допоможемо зробити вам перший крок. Для цього просто заповніть анкету нижче.

Зв'яжіться з нами