Семінар “Навчання та освітні програми в Чехії”, Київ

Educational programs in the Czech Republic msmstudy.eu

24 жовтня Міжнародний Союз Молоді в Києві провів семінар “Навчання та освітні програми в Чехії”, на якому були розкриті всі найактуальніші теми і останні новини зі світу навчання за кордоном.

Спікери семінару, професіонали в галузі освіти в Європі, розповіли про переваги навчання в Чехії. Також було порушено питання гарантії вступу до вузів, тому гостям були представлені всі підготовчі програми, які допоможуть не тільки освоїти чеську і англійську мови, а й вступити в обраний університет.

Чому ж все-таки Чехія? Головними перевагами самої центральної країни Європи виявилися:

  • Якісна і престижна освіта
  • Європейські стандарти
  • Можливість безкоштовного навчання чеською мовою
  • Можливість отримання Подвійного Диплома
  • Високий рівень життя

Спікер розповів про програму Подвійного Диплома, який підвищить конкурентну перевагу резюме. В ході програми студент отримує досвід навчання і проживання відразу в двох європейських країнах, вивчіть 3 іноземні мови, заощаде час і гроші.

Також спікери підняли на обговорення питання важливості вибору майбутньої професії. Адже так важливо любити свою роботу і завжди прагнути до амбітних цілей! Учасникам семінару “Навчання та освітні програми в Чехії” було запропоновано пройти профорієнтацію з фахівцем МСМ. Спікер також розповів про стажування за кордоном.

Семінар пройшов у дружній обстановці, спікери відповіли на всі запитання гостей і дали максимальну кількість інформації. Команда МСМ дякує всім за участь і запрошує всіх гостей та читачів на наступні заходи!

Зв'яжіться з нами