Семінар “Навчання на IT в Чехії”, Киїів

семінар "Навчання на IT в Чехії" Київ msmstudy.com.ua

8 жовтня 2019 року в місті Київ Міжнародний Союз Молоді провів семінар на тему «Навчання на IT в Чехії». На семінарі розбиралися всі найактуальніші питання зі світу освіти за кордоном і всі слухачі отримали найкориснішу інформацію.

Спікер семінару Олеся розповіла про актуальність професії на ринку праці, про можливості студентів в Чехії після отримання освіти в сфері IT. Обговорювали підготовчі програми МСМ, які допоможуть освоїти мову і вступити до обраного ВНЗ, їх наповнення, особливості та унікальність. Також йшлося про нюанси надходження в чеські ВНЗ, про вимоги, терміни подачі документів, і про те, чим чеську мову важлива для вступу до державних вищих навчальних закладів.

На сьогоднішній день IT напрямок в освіті і попиті на ринку праці набирає обертів по світу. На семінарі ми обговорили чому варто вчитися саме в Празі на цю спеціальність і які можливості є у студентів з випуску з ВНЗ, освітивши найосновніші з них.

Також були розглянуті осінні програми, які як раз стають все більш актуальними, в зв’язку з наближенням канікул. Підготовчі курси не тільки вдосконалюють знання мови, а й допоможуть студенту з користю провести канікули. Крім них МСМ також організовує літні та зимові канікули в Празі, про програму яких також дізналися слухачі семінару “Навчання на IT в Чехії”.

Якщо вас також цікавить освіту в Чехії – залиште заявку у нас на сайті і отримаєте детальну консультацію від експертів.

Зв'яжіться з нами