Семінар на тему «Вища освіта в Чехії», Київ

Seminar "Higher Education in the Czech Republic", Kiev msmstudy.eu

11 березня в місті Київ, в офісі компанії «Міжнародного Союзу Молоді» був проведений семінар на тему «Вища освіта в Чехії». Семінар проводила фахівець з профорієнтації та менеджер освітніх програм МСМ Марія Пурдик. На семінарі були присутні учні 9,10 класів і їх батьки.

У присутніх була можливість ознайомитися з перевагами вищої освіти в Чехії. На семінарі, обговорювалися умови і етапи вступу до університетів на програми бакалаврату та магістратури. Майбутні студенти та їхні батьки мали можливість дізнатися, які спеціальності в Чехії найбільш популярні, а також про підготовчі програми для вступу в провідні державні ВНЗ Чехії на бюджет.

Марія ознайомила наших гостей з короткостроковими програмами, розповіла про структуру програм, умови проживання та харчування, екскурсійну та культурно-розважальну програми, а також про дати та вартість. Семінар на тему «Вища освіта в Чехії» також розповів про тісну співпрацю Футбольної Академії МСМ з провідними футбольними командами і тренерами Європи. Обговорювалося питання про те, як стати професійним футболістом європейського рівня і збудувати футбольну кар’єру в Європі. Також Марія розповіла про нового директора Футбольної Академії Заховайло В’ячеслава Валерійовича, професійного гравця і видатного тренера.

На семінарі також була представлена ​​унікальна програмf «Подвійний Диплом», представленої ексклюзивно компанією МСМ. Завдяки цій програмі у вас є можливість правильно інвестувати свої гроші і час і всього за три роки навчання отримати одразу два дипломи. При цьому два роки навчання ви проводите в Чехії, а останній рік на вибір: Канада, Швейцарія, США, Великобританія або Німеччина.

Якщо вас також цікавить вища освіта за кордоном і ви хочете отримати консультацію від професіоналів з 13-ти річним досвідом роботи – просто заповніть контактну форму внизу і менеджер зв’яжеться з вами з детальною інформацією.

Зв'яжіться з нами