Семінар «Медичні ВНЗ Праги», Київ

семінар медичні ВНЗ Праги msmstudy.com.ua

24 вересня 2019 року в київському офісі Міжнародного Союзу Молоді відбувся ще один семінар. На цей раз увагу спікерів заслужили медичні ВНЗ Праги. Наші фахівці в сфері освіти за кордоном детально розповіли про переваги вивчення медицини в Європі, про підготовку до вступу, етапи зарахування до вищого навчального закладу і спеціальні програми МСМ, які допоможуть втілити мрію про престижному медичну освіту в реальність.

Кар’єра в сфері медицини – мабуть, найпрестижніша і почесна в світі, адже немає нічого важливішого за людське життя. Однак, ми часто стикаємося з тим, що працівників медичних установ недостатньо цінують в країнах СНД: лікарі отримують незаслужено маленьку заробітну плату, не мають належної поваги в суспільстві і складно знаходять шляхи реалізації. Тим часом, в Європі як і раніше не вистачає якісних фахівців цієї галузі: Чехія з кожним роком відкриває все більше вакансій для іноземних лікарів і навіть запустила програму апробації, яка допомагає фахівцям швидко інтегруватися в чеську середу, визнати свій диплом, довести практичні навички і приступити до роботи за кордоном.

Медичні ВНЗ Праги також з кожним роком приймають все більше іноземних студентів, і головне, навчання чеською мовою абсолютно безкоштовне. Фахівці МСМ розповіли більш детально, які програми допоможуть для вступу до ВНЗ, на які знання слід звернути особливу увагу, до чого варто готуватися при виборі медичної спеціальності, які витрати можуть очікувати студенти і, звичайно ж, як в цьому шляху допоможе Міжнародний Союз Молоді.

На семінарі також були більш детально розглянуті програми апробації лікарів, як окремий блок для старших слухачів.

Якщо вас також цікавить навчання за кордоном або ви замислюєтеся над тим, як визнати свій медичний диплом в Європі – заповніть форму внизу і наш фахівець зв’яжеться з вами для докладної консультації.

Зв'яжіться з нами