Семінар «Медична освіта в Чехії», Алмати

Medical Education in the Czech Republic msmstudy.eu

17 жовтня в офісі МСМ м. Алмати відбувся семінар на тему «Медична освіта в Чехії». Відвідувачі цього заходу отримали можливість дізнатися про переваги здобуття вищої освіти у галузі медицини у казковій країні – Чехії!

Валерія Утюпіна та Айгерім Турсагулова виступили на заході. Програма складалася з декількох частин: на початку Валерія Утюпіна розповіла про переваги здобуття вищої медичної освіти в Чехії. Найважливіша з них – здобуття безперервної шестирічної освіти в галузі «загальної медицини» з отриманням ступеня магістра в чеськом університеті. Валерія Утюпіна також озвучила подальші можливості та перспективи працевлаштування в Чехії. Потім вона представила провідні медичні заклади Чехії, а саме: Карловий університет, Університет Масарика, Університет Палацкего, Чеський Технічний Університет у Празі, Університет Хімічної Технології в Празі та Університет Острави, а також розповіли про медичні факультети, розташовані там.
Далі виступ продовжив Айгерім Турсагулова, продемонструвавши схеми та варіанти вступу до університетів. Презентація програми MSM річний курс чеської мови з підготовкою до аспірантури в медичних університетах зацікавила та привернула увагу всієї аудиторії.

Особливістю семінару “Медична освіта в Чехії” була можливість отримати інформацію про унікальну апробаційну програму, розроблену МСМ спільно з Чеським Аграрним Університетом та Чеським інститутом післядипломної медичної освіти. Половина аудиторії зацікавилася саме цією можливістю – побудувати медичну кар’єру в Європі! Це студенти магістратури, стажування та практикуючі лікарі, які хочуть працювати лікарями в Чехії чи інших європейських країнах! Тож як можливо працювати лікарем у Чехії, закінчивши університет у країнах СНД? Менеджер Айгерім Турсагулова детально розповіла про те, з чого почати цю справу, озвучила всі етапи дій.

На завершення виступу гості заходу задали величезну кількість запитань: це школярі та їхні батьки з питаннями про вступ до університетів, нострифікацію та отримання віз, а також про підготовку студентів та лікарів, зацікавлених у апробації та кар’єрі у Чеській Республіці. Кожен із гостей отримав грамотну консультацію та відповіді на цікаві для них питання.

Зв'яжіться з нами