Семінар “Літо в Чехії”, Київ

leto v prage літо в Празі msmstudy

18 лютого в Києві відбувся семінар на тему «Літні канікули в Чехії».

Кожне літо діти та підлітки з усього світу збираються у прекрасному місті Прага, щоб отримати унікальний досвід навчання та спілкування у мультикультурному середовищі. Разом вони роблять перші кроки у вивченні іноземних мов, подорожах, займаються спортом та знайомляться з провідними університетами Чехії. Ми раді допомогти вам спланувати яскравий та корисний навчальний маршрут «Літо в Чехії» на 2020 рік.

Навчання в Чехії влітку — чудовий баланс корисного та приємного.

Наші колеги розповіли присутнім про всі види навчальни програм, які включають не лише освітні програми, а й спортивні: «Тенісна академія + англійська», «Футбольна академія + англійська мова», «Літня школа танцю в Празі + англійська мова», «Табір бойових мистецтв у Празі + англійська мова», «Стажування в туризму у Празі », « Фітнес академія + англійська мова ». Ви можете дізнатися більше про програми тут.

Літня програма «Чеська + Англійська» є найпопулярнішою серед киян. Це одномісячний літній курс, спрямований на навчання чеської мови, практичне застосування англійської мови та ознайомлення з багатою історією та культурою Чехії. Ви отримаєте 100 академічних годин чеської мови з носієм мови: 5 разів на тиждень протягом 5 годин. Теорія та практика англійської мови, а також в рамках курсів будуть проводитись уроки з історії Чехії. Вся навчальна мовна програма орієнтована на подальший успішний вступ до університетів в Чехії.

Літо в Чехії  — це чудова можливість не сидіти вдома, а рухатися вперед і дивитися на світ ширше.

Команда МСМ дякує всім гостям за зустріч і бажає всім здійснити всі свої мрії! Якщо ви також хочете відвідати наш семінар, залиште заявку нижче, і наш менеджер незабаром зв’яжеться з вами. Не забувайте про наш блог, де ми публікуємо корисні статті про освіту за кордоном, та про наш Instagram, де ви завжди знайдете відповідну інформацію з життя студентів МСМ.

Зв'яжіться з нами