Семінар «IT освіта в Чехії», Алмати

семінар IT освіта в Чехії Алмати msmstudy.com.ua

Семінар IT освіта в Чехії відбувся 26 вересня 2019 року в 19.00 в офісі Міжнародного Союзу Молоді міста Алмати за адресою: вулиця Тімірязєва 28В, Бізнес-центр «Алатау Гранд», 6 поверх, The HUB coworking, Конференц Зал.

Спікер №1: Айжан Жаркімбекова – директор МСМ в м.Алмати

Айжан відкрила семінар з темою «Чому Чехія?», і виділила основні причини вибору Чехії як країни для проживання. Також спікер виділила головні переваги отримання освіти в Чеській Республіці, основне з яких – це безкоштовна освіта для іноземців чеською мовою в державних вузах. Потім Айжан коротко розповіла про високооплачувані спеціальності в Чехії, в тому числі в IT-сфері. Директор розповіла про найбільших чеських роботодавців, які також вітають іноземних кандидатів для найму. Потім Айжан докладно розповіла про потрібність IT-спеціальностях не тільки в Чехії, але і у всьому світі: developer (розробники ПЗ), systems engineer (програмісти), systems administrator, software testing engineer (тестери) і architect. Спікер розповіла детально про основні функції та обов’язки працівника по кожній з перерахованих вище спеціальності. Директор виділила основних і найпрестижніших роботодавців в IT-сфері, і розповіла про середні показники зарплат, які вони пропонують. Також Айжан озвучила всі основні вимоги, необхідні для вступу до вузів в Чеській Республіці.

Спікер №2: Айгерім Турсагулова – регіональний менеджер МСМ в м.Алмати

Айгерім продовжила семінар з презентації трьох топових ВНЗ Чехії, в які абітурієнти можуть вступити на IT спеціальність: Чеський Технічний Університет (ЧВУТ), Вища Школа Економіки (ВШЕ) і Чеський Аграрний Університет (ЧЗУ). Спікер докладно розповіла про всі IT-програми бакалаврату та магістратури, датах подачі заяв, вступних іспитах і їх датах в вишеперчісленних університетах. Крім цього, Айгерім показала приклади вступних тестів з математики (для бакалаврату) та інформатики (для магістратури).

Потім менеджер озвучила, що Міжнародним Союзом Молоді у співпраці з ЧЗУ і ЧВУТ спеціально були розроблені програми для вступу до університетів в Чехії з гуманітарних, технічних, економічних, медичних та творчих спеціальностей. Айгерім продовжила з описом підготовчих програм МСМ: дати початку навчання, кількість академічних годин і викладачі довгострокових програм МСМ. Спікер також розповіла про основні переваги МСМ перед іншими курсами підготовки для вступу до ВНЗ в Чехії. Була показана схема послідовності дій і процедур, необхідних для вступу до ВНЗ в Чехії. Більш докладно спікер розповіла про послугу 24/7 кураторської підтримки, цінах програм і проживанні в гуртожитках при державних університетах.

Потім Айгерім перейшла на тему «Літні канікулярні програми МСМ». Менеджер озвучила весь список канікулярних мовних і спортивних програм. Спікер коротко розповіла про Мовну Академію МСМ і її особливості. Айгерім розповіла про основні переваги даних програм і чому все-таки майбутнім абітурієнтам варто приїхати на канікули в Чехії. На семінарі IT освіта в Чехії була викладена докладна інформація про наступні програми: «Англійська», «Чеський + Англійська», «Німецький», «Стажування в сфері туризму», «Табір бойових мистецтв», «Fitness Health Academy», «Школа танців»,«Тенісна Академія МСМ»,«Футбольна Академія МСМ». Менеджер розповіла детально про культурно-розважальну програму, яка є частиною кожного річного курсу. Були озвучені вартості всіх літніх програм і додаткові витрати, необхідні для поїздки в Чеську Республіку.

Якщо вас також цікавить освіта за кордоном – просто заповніть форму внизу і ми підберемо вам програму за смаком!

Зв'яжіться з нами