Семінар “Футбольна кар’єра в Європі”, Київ

Футбольна кар'єра в Європі msmstudy.com

30 жовтня 2019 року офіс Міжнародного Союзу Молоді в Києві приймав гостей на семінарі «Футбольна кар’єра в Європі».

Інтерес до розвитку футбольної кар’єри в Європі з кожним роком зростає, але інформації на просторах інтернету недостатньо. Виникають такі питання: чи можна одночасно навчатися у вузі і розвивати свої спортивні навички? Як зібрати всі необхідні документи? Як гарантувати собі гру в європейських футбольних клубах і в які ВНЗ варто подавати документи?

На всі ці питання експерти Міжнародного Союзу Молоді відповіли на відкритому семінарі в Києві. Наталія, фахівець з освіти, познайомила наших гостей з можливостями розвитку футбольної кар’єри в Чехії. Вона також розповіла про те, як паралельно можна розвивати футбольні навички і вчитися в престижному європейському університеті.

Своїми успіхами на семінарі також поділилася футбольна команда Міжнародного Союзу Молоді, чим приємно здивувала і надихнула всіх учасників заходу. Футбольна академія МСМ розповіла про перспективи зростання і можливості отримання гранту на річну програму!

На семінарі “Футбольна кар’єра в Європі” була організована відеотрансляція з офісом в Празі, на якій куратор футбольних програм Дільдар розповів про свій шлях, про команду і відповів на всі питання аудиторії.

До вибору своєї майбутньої професії варто ставитися серйозно, тому на семінарі кожен бажаючий міг пройти профорієнтацію. Дана методика визнана і давно експлуатується в Європі, вона допомагає визначити професійну сферу, в якій майбутній студент може максимально реалізувати свій творчий хист.

Команда МСМ дякує всім за участь на семінарі і цікаві питання! Ми запрошуємо всіх гостей і наших читачів провести свої різдвяні і новорічні канікули в казковій Празі, і нехай всі ваші мрії збуваються!

Якщо вас також цікавить освіта в Чехії – заповніть заявку внизу і ми зв’яжемося з вами з усією необхідною інформацією.

Зв'яжіться з нами