Семінар «Футбольна академія МСМ в Празі», Київ

Футбольна академыя МСМ в Празі msmstudy.com.ua

10 вересня, не відстаючи від своїх казахстанських колег, співробітники філії Міжнародного Союзу Молоді в місті Київ провели відкритий семінар на тему «Футбольна академія МСМ в Празі».

З кожним роком охочих розвинути свої футбольні навички за кордоном стає все більше, однак кількість інформації у відкритому доступі все ще не відповідає бажаному рівню. Як можна поєднати спортивний розвиток і навчання в університеті? Де шукати найвигідніші пропозиції і як гарантувати собі гру в європейських клубах? З чого почати свою кар’єру в світі футболу і на що слід звернути увагу при підготовці?

На всі ці питання 10 вересня на семінарі Футбольна академія МСМ в Празі відповіли наші експерти. Ось уже більше 11-ти років Міжнародний Союз Молоді займається підготовкою студентів до вступу за кордон і на особистому досвіді наші фахівці знають всі нюанси цього процесу. Для тих, хто не хоче вибирати між професійною футбольною кар’єрою і престижним навчанням ми спеціально розробили унікальну Футбольну Академію в самому центрі Європи. Спільно з провідним футбольним клубом Чехії Аритма і одним з найвідоміших університетів Чеським Аграрним Університетом студентів Академії чекає незабутній рік повний нових вражень, професійних тренувань, якісних підготовчих занять і безкраїх перспектив. Також студенти отримують персональні тренування і безлімітний вхід в спортивний клуб Xplore Fintss, який знаходиться в самому центрі Праги.

Для тих же, хто хоче спробувати себе в чеському футболі і відчути атмосферу проживання за кордоном у нас також діє футбольні літні табори в МСМ. Основний плюс таких програм – можливість виграти грант на навчання в річний Футбольної Академії МСМ.

Як це все проходить і розповіли наші фахівці з навчання за кордоном. Тебе також цікавить програма футболу? Або ти хочеш спробувати себе в інших напрямках? Залишай свою заявку внизу і ми обов’язково підберемо для тебе твою ідеальну програму.

Зв'яжіться з нами