Семінар «Доступна освіта в Чехії», Кривий Ріг

21 листопада 2019 року Міжнародний Союз Молоді відвідав чудове місто – Кривий Ріг, де провів семінар «Доступна освіта в Чехії». Головною темою стали дипломи чеських ВНЗ, які визнаються в усіх країнах Європи, США та Канаді.

Чи знали ви, що для вступу до ВНЗ Чехії не потрібен ЗНО, а необхідний буде тільки ваш атестат? 

Спеціаліст Міжнародного Союзу Молоді, Олеся, в діалозі з гостями обговорила систему освіти в Чехії і її переваги, розповіла про всі етапи вступу на бакалаврат і магістратуру.

Особливий інтерес учасники семінару «Доступна освіта в Чехії» проявили до річних підготовчих програм для вступу, а також можливості провести англійські канікули в Празі в зимовий період з метою знайомства з різдвяної Чехією. Програми створені з урахуванням всіх нюансів європейської освіти, що гарантує студентам надходження до обраного ВНЗ.

Але що ж робити тим, хто не може визначитися з майбутньою спеціальністю? Ви не одні такі, і тому команда МСМ на кожному семінарі пропонує всім гостям пройти програму з профорієнтації. Дана методика визнана і давно використовується в Європі, допомагаючи визначити професійну сферу, в якій майбутній студент може максимально реалізувати свій творчий хист.

Команда МСМ дякує всім за участь в семінарі і цікаві питання! Прага чекає на Вас!

Якщо у вас залишилися питання, заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться в вами найближчим часом.

Зв'яжіться з нами