Семінар «Чехія: здобуття освіти», Житомир

семінар вища освіта в Чехії Житомир msmstudy.com.ua

2 жовтня 2019 року Міжнародний Союз Молоді провів семінар на тему “Чехія: здобуття освіти” в місті Житомирі. Місто здивувало своєю красою, привітністю і палаючими очима студентів, охочих дізнатися якомога більше інформації про Чехію і освіту в ній.

Спікером семінару «Чехія: здобуття освіти» була Наталя Крилова, фахівець з питань освіти за кордоном з міста Київ. Наталя підняла найактуальніші теми, такі як: в чому особливість освіти в Чехії, які переваги освіти в Чехії і перспективи студентів. Обговорювали які на сьогодні найбільш затребувані професії в Чехії і в світі в цілому і як Чехія може бути корисна нашим абітурієнтам. Для багатьох гостей семінару було приємною новиною дізнатися що освіту в Чехії можна отримати безкоштовно, навчаючись чеською мовою.

Також Наталія розповіла про програми МСМ, і дуже зацікавила батьків і гостей семінару програмою Подвійних Дипломів і їх можливостями. Всі гості семінару мали можливість задати свої питання в індивідуальному порядку і отримає безкоштовну консультацію від наших колег. Також всі отримали рекламні матеріали.

Семінар пройшов у дружній обстановці: всі гості отримали найнеобхіднішу інформацію зі світу навчання за кордоном, а хтось навіть вже пригледів для себе зимові канікулярні програми в місті Прага, які значно покращують рівень англійської у своїх студентів.

Від команди МСМ дякуємо всім хто прийшов до нас на семінар. Якщо вас також цікавить тема навчання в Чехії – заповніть заявку внизу і отримаєте повну консультацію від провідних фахівців у цій галузі.

Зв'яжіться з нами