Сертифікати ЧЗУ: 23.5.2019

Ще один рубіж пройдений! Студенти здали мовні іспити

23 травня у студентів річних освітніх програм в будівлі Чеського аграрного університету відбулася офіційна частина вручення сертифікатів з англійської та чеської мов. Десятки студентів зібралися в будівлі університету, щоб прослухати вступну промову від директора з мовної підготовки, а також отримати привітання з закінченням курсу від викладацького складу.

Нагадуємо, що в ЧЗУ числиться як лідер з навчальної підготовки не тільки в сфері сільського господарства, а й в області бізнесу і економіки, де навчається майже половина від усього числа студентів ЧЗУ. В університеті налічується п’ять факультетів і два інститути. 

Це була урочиста частина, а неофіційна чекала студентів в той же вечір в ресторані “Lod” Сapitan Morgan “, що в перекладі – човен або корабель Капітана Моргана. І дійсно, ресторан нагадує справжнє судно, яке встало на якір прямо біля набережної берега річки Влтави – на Наплавці, місці, яке облюбували в Празі для відпочинку і чехи, і місцеві. На вихідних з Наплавки зазвичай доноситься жива музика, тут люблять відпочивати молоді компанії – зустрічати захід сонця, розмовляти по душам або просто прогулюватися уздовж річки.

Для самих старанних студентів, які показали найкращі результати, Міжнародний Союз Молоді підготував подарункові сертифікати на відвідування кафе “Girafe” – затишне місце в Празі в районі Дейвіцька, де можна розташуватися компанією на відкритій терасі з м’якими кріслами і замовити шматочок апетитного торта місцевої випічки.

Після того, як кожен студент отримав своє підтвердження про проходження сертифікованого мовного іспиту, для учасників церемонії був підготовлений буфет з легкими закусками, солодкою газованою водою і фруктами.

Нижче ми зібрали фотографії з події “Сертифікати ЧЗУ” – дивіться, зберігайте собі на пам’ять і не забудьте показати найцікавіші моменти друзям! Не забувайте, що МСМ часто викладає фото і в Інстаграм. А для тих, хто бажає познайомитися з Прагою протягом літніх канікул МСМ пропунує спеціальні мовні курси.

%d bloggers like this: