Прощальна вечірка: 30.05.2019

Час підбивати підсумки! Насолоджуємося останніми митями навчального року

30 травня для випускників річного освітнього курсу Міжнародного Союзу Молоді відбулася прощальна вечірка на “Capitan Morgan” – в незвичайному ресторані, розташованому прямо на річці Влтаві. Вечірка пройшла в колі старих та нових друзів і вже ставших рідними кураторів, які дбали про добробут студентів на протязі всього часу програми.

Нам шкода відпускати вас, але, не дивлячись на те, що прийшов час розлучатися, ніхто з нас не сумує, адже час, проведений в Празі, ми використовували на повну і з максимальною користю. Крім проходження навчальної програми, організованої на найвищому рівні, за ці дні ми встигли добре познайомитися один з одним і отримати масу приємних вражень від заходів і екскурсій не тільки по Празі, а й за межами Чехії – бажаючі могли поїхати до Відня, Дрездену або Берліну , щоб запастися не тільки сувенірами, а й спогадами про ці дні, проведених у вирі нових вражень, на все життя!

На вечірці студенти обмінялися контактами, щоб залишатися на зв’язку і після закінчення програми, насолодилися наостанок чеської кухнею і спеціально приготованим десертом, а також взяли участь в урочистій церемонії вручення спеціальних сертифікатів від МСМ з солодкими бонусами для самих старанних студентів, які протягом року проявили себе як найактивніші і старанні учасники програми.

Кажуть, що все хороше рано чи пізно закінчується, але у випускників МСМ все тільки починається! Незважаючи на те, що закінчився навчальний рік, попереду студентів чекає ціле літо, повне нових сюрпризів і вражень! Ми з нетерпінням чекаємо вас в Празі ще раз і щиро сподіваємося, що цю поїздку ви будете згадувати з найприємнішими емоціями.

Нижче ми пропонуємо вам ознайомитися з повним фотозвітом “Вечірка на “Сapitan Morgan “- не забудьте зберегти фотографії, що сподобалися, щоб розіслати знайомим і рідним. Пам’ятайте, що у нас також є Інстаграм, де висвітлюються останні новини студентського життя МСМ – ми завжди на зв’язку!

МСМ не говорить “Прощайте!”, ми говоримо “До побачення!”