Прощальна вечірка: 27.08.2019

farewell party msm

МСМ не прощається, МСМ каже до побачення!

27 червня для студентів літніх освітніх програм ми організували грандіозну farewell-вечірку, щоб розповісти, як ми пишаємося всіма, хто провів з нами ці незабутні дні в Празі, повні радості, веселощів і, звичайно ж, нових знань! Прощальна вечірка для студентів літніх програм МСМ пройшла на одному диханні, але все встигли насолодитися атмосферою свята, щоб запам’ятати цей вечір назавжди.

У ресторані “U zajíce” студентам вручали спеціальні сертифікати МСМ в синіх палітурках, а найвидатніші учні отримали до сертифікатів солодке доповнення у вигляді самого смачного шоколаду Мілка Орео. На вечірці ми їли традиційні чеські страви, танцювали під червоними софітами і згадували незабутні моменти цього шматочка літа, які ми провели разом: екскурсії по найзнаменитішим місцям Чехії, а також інших країн, конкурси та інтерактиви, за час яких студенти подружилися і обмінялися контактами, щоб підтримувати спілкування, навіть перебуваючи на батьківщині. 

Під час програми МСМ студенти отримали не просто океан нових вражень і спогадів, але і безцінний навик спілкування іноземною мовою з носіями. Ми впевнені, що цей досвід принесе їм користь і відкриє двері в успішне майбутнє.Зробити так, щоб студенти згадували цей час з приємними і світлими почуттями – наш головний пріоритет. Насичена екскурсійна програма не тільки по Чехії, але і по Європі, багато нових вражень від спілкування з місцевими жителями, веселі вечірки та прогулянки на теплоході, а також маса нових знань – і все це за той час, що ми встигли провести разом! Звичайно, завжди здається, що час летить дуже швидко, і хотілося б ще багато чого встигнути, але не забувайте, що у вас завжди є можливість відвідати казкову Прагу ще раз, щоб знову пройтися по улюблених місцях і затриматися там довше.

Нижче спеціально для вас, наших дорогих студентів, ми виклали детальний звіт з самими незабутніми моментами з “Прощальна вечірка для студентів МСМ” – частина фото ви знайдете в Інстаграм.