Прогулянка по Влтаві: 06.10.2019

прогулянка по Влатві msmstudy.com.ua

6 жовтня 2019 року порадувало студентів річних підготовчих програм Міжнародного Союзу Молоді не тільки яскравим і теплим осіннім сонцем, а й чудовою новою екскурсією. Цього разу студентів чекала цікава годинна прогулянка по Влтаві, де вони змогли помилуватися вже відомими празькими краєвидами з палуби корабля.

Влтава- найзнаменитіша річка Чехії, яка бере свій початок в мальовничих горах Шумава. Саме її води також утворюють найбільше водосховище в Чехії – Липно, і вона по праву вважається годувальницею чеського народу. Впадає ж Влтава в річку Ельбу, з якої студенти МСМ вже змогли познайомитися вчора, на цікавій екскурсії в Дрездені, столиці Саксонії. На самій річці в Чеській Республіці розташовується тільки три міста: Ческе-Будейовіце, мальовничий Ческі-Крумлов, ну і, звичайно ж, чарівна столиця Прага.

Назви річки походить від старогерманского Wilth-ahwa, що означає «Дика вода». Прогулянка по Влтаві – відмінна можливість відкрити для себе зовсім іншу столицю Чехії, адже відбиваючись у водах річки Прага має якусь особливу ​​магію. Не дивлячись на свою назву, в самому місті річка протікає досить спокійно, тому наші студенти сповна насолодилися своєю прогулянкою. Вже відомий їм Карлів міст, Празький Град, Народний Театр, і вузькі вулички міста відкривали свої види з усіх боків. У супроводі веселої музики і нових цікавих знайомств, спільно з кураторами і професійним фотографом, студенти відмінно провели останній день тижня і набралися нових сил для нових звершень.

Як це було – дивіться на фотозвіт переходячи по кнопці внизу. Не забувайте також підписуватися на наш Instagram, де ми завжди готуємо багато цікавої і корисної інформації для вас.

Зв'яжіться з нами