На теплоході: 17.07.2019

Студенти знайомляться з Прагою з незвичного ракурсу

17 липня у студентів літніх програм МСМ відбулося знайомство з незвичайною Прагою – Прагою вечірньою, на яку вони могли споглядати під час прогулянки на теплоході по Влтаві з неймовірним видом на нічне місто. Чехія в принципі славиться не тільки своїми урбаністичними та старовинними архітектурними видами, а й майже недоторканими місцями дикої природи, які ми зі студентами колись ще обов’язково відвідаємо, але поки що – насолоджуємося прогулянкою по річковій гладі Влтави!

Відкрита палуба з навісом, легкий літній вітерець і далекий Празький Град, що підсвічується та майорить різними кольорами, красиво відбиваються в відблисках води – недарма багато туристів прагнуть почати знайомство з містом саме з теплохода.

Мало хто знає, що загальна протяжність річки Влтави становить 446 км, з яких на столицю припадає – 31 км. Слідуючи своєму маршруту, Влтава раз у раз змінює силу своєї течії. Незважаючи на те, що Влтава з чеської мови перекладається як “дика вода”, в Празі вона тече спокійно – наш вечір пройшов весело і мирно. Якраз саме те, куди можна відправитися після прильоту, якщо вам одночасно хочеться відпочити, але не терпиться хоч одним оком поглянути на чарівні краєвиди Праги. На палубі, де можна було насолодитися свіжим літнім вечором і суспільством нових друзів, на хлопців та дівчат чекали свій діджей із сучасною музичною програмою, а також безалкогольні прохолодні напої.

Теплохід продемонстрував місто з різних ракурсів з води – в тому числі, студенти та їх куратори помилувалися на Карлів міст поблизу, а також потанцювали під підібрану діджеєм музику, по новому розкриваючись в колі друзів.

Ми офіційно заявляємо, що заходи МСМ – той самий привід відкласти всі гаджети в бік і насолодитися моментом! На фотографіях, які відобразили МСМ, закарбувалися найдорогоцінніші спогади цього вечора -, веселі усмішки новопридбаних друзів, казкова атмосфера і незвичайні панорамні види, які ви більше ніде не зустрінете. Частину фотографій ви знайдете в Інстаграмі Міжнародного Союзу Молоді, ну а щоб подивитися весь альбом, будь ласка, перейдіть до перегляду галереї.