Річна футбольна академія МСМ з підготовкою до вступу в університет

Професійна футбольна підготовка, реалізація футбольної кар’єри та успішний вступ до університетів Чехії.

Міжнародний Союз Молоді розробив нову унікальну річну програму для футболістів, які бажають підготуватися та вступити до провідних університетів Чехії та реалізувати свою футбольну кар’єру.

Структура програми:

Річна програма побудована таким чином, що інтенсивна спортивна підготовка поєднується з вивченням чеської та англійської мов у Празі. Таким чином, є змога дотримуватись точного та  раціонального балансу між спортом і освітою.

Структура навчального року

Зимовий семестр

15.09 – 18.12

Чеська або англійська мова + фахові предмети

Літній семестр

15.01 – 07.06

Чеська або англійська мова + фахові предмети

Навчальний план – Річний курс з вивчення чеської мови:

Всього                                   620 годин                 

Чеська мова                          560 годин

Математика                           60 годин

По закінченню курсу – студенти здають іспит та отримують сертифікати.

Навчальний план – Річний курс з вивчення англійської мови:

Всього                                   620 годин                 

Англійська мова                   560 годин

Математика                           60 годин

По закінченню курсу – студенти здають іспит та отримують сертифікати.


Відомі люди, які працюють в Міжнародній Футбольній Академії МСМ

МАРТІН ФРІДЕК

Його перша поява відбулася в 1990 році в складі команди «Спарта» – спершу великої футбольної команди Чехословаччини, а потім і всієї Чехії. За 7 років у складі «Спарти» він набрав 177 очок і забив 27 голів. Брав участь у півфіналі Кубка Європи та у чвертьфіналі Кубка володарів кубків. У складі Спарти він вигравав титули національних чемпіонатів у 1991, 1993, 1994, 1995 та 1997 роках, а також кубки в 1992, 1993 та 1996 роках. Після чемпіонату Європи 1996 року Мартін виїхав до Німеччини, де підписав контракт з Командою Байєр. Наприкінці кар’єри грав у ФК «Семіце» та ФК «Дукла- Прага». Що стосується єврокубків, то його загальна статистика така: 18 ігор у Кубку європейських чемпіонів, по 12 ігор у кожному з Кубка володарів кубків та УЄФА. Всього в єврокубках він забив 3 голи. (Один з цих голів дозволив «Спарті» обійти «Марсель» у другому раунді Кубку європейських чемпіонів 1991/1992). У складі національної збірної провів 37 ігор, з них 8 за Чехословаччину і 29 за Чехію, забив 4 голи. У 1996 році став віце-чемпіоном Європи. Також грав у Кубку Конфедерації ФІФА 1997 року. На даний момент Мартін Фрідек працює в Празькій академії Admira.


ЄВА ГАНЯКОВА

Єва – колишня футболістка та колишній капітан жіночої збірної Чехії з футболу. Наразі вона очолює молодіжну збірну Чехії з футболу. Єва Ганякова деякий час працює в академії AC «Sparta Praha» на посаді головного тренера жіночої команди U17. На сьогоднішній день ця команда показує чудові результати.

Завдяки унікальним методам навчання Єви та якісній тактичній підготовці з академії вийшло багато сильних футболістів. Єва Ганякова – частий учасник футбольних конференцій та майстер-класів, які проходять у Європі та за її межами. У 2014 році була нагороджена престижною нагородою доктора наук Вацлава Їру за неоціненний внесок у розвиток чеського футболу.

Персональні тренери Міжнародної футбольної академії МСМ розробляють плани харчування та тренувань, які відповідають кожному тренувальнику.

Спеціальні тренери та асистенти з різних команд вносять різноманітність у тренувальний процес і уважно стежать за гравцями, щоб побачити, чи можуть деякі потенційно приєднатися до їхнього клубу. Після того, як гравці проходять фізичну підготовку, тренери разом з ними проходять тактичні стратегії. Команда тренується 4 рази на тиждень.

Учасники програми мають можливість грати в офіційних іграх ліги Чехії, місцевих турнірах, а також мають можливість брати участь у міжнародних змаганнях.

Міжнародна футбольна академія МСМ відповідає найвищим сучасним спортивним стандартам. Наш секретний інгредієнт – командний дух та індивідуальний підхід до кожного учасника, що гарантує успіх як новачкам, так і професійним гравцям. Ми однаково дбаємо про навчання на високому рівні та досягнення найкращих результатів.

Підготовчий курс до вступу в університети Чехії

Міжнародна Футбольна Академія МСМ + Підготовчий курс  з вивчення чеської або англійської мови в МСМ Академії – це програма яка орієнтована на успішне вивчення чеської та англійської мови для тих, хто бажає навчатися в державних університетах Чеської Республіки. Курс розроблено з урахуванням вимог вступних іспитів. Навчання в державних університетах чеською мовою є безкоштовним.

Послуги, що надає Міжнародний Союз Молоді

Окрім спорту та освіти, що є частиною Міжнародної футбольної академії МСМ, Міжнародний Союз Молоді пропонує різноманітні послуги, необхідні для успішного завершення програми та комфортної адаптації до самостійного життя в Чехії.

 • Допомога в оформленні документів: допомога із заповненням анкети на довгострокову візу до посольства Чехії. Ми надаємо лист із запрошенням на навчання та підтвердження проживання (вимагається посольством).
 • Забезпечення комплексного медичного страхування на 1 рік (страховий поліс не входить у вартість програми).
 • Трансфер по прибуттю до Праги з аеропорту, автобусного чи залізничного вокзалів до місця проживання.
 • Надання чеської місцевої SIM-картки.
 • Забезпечення місця проживання в Чехії. Проживання в студентському гуртожитку сплачується окремо, щомісячно.
 • Реєстрація в поліції для іноземних студентів протягом перших 3 днів після прибуття.

У вартість програми входить наступне обладнання для футболістів:

 • Тренувальний комплект (шкарпетки, шорти, футболка, світшот, спортивна пляшка).
 • Спортивний футбольний костюм (штани, куртка).
 • Спортивна сумка.

Орієнтаційна програма в Чехії:

 • Вечір знайомств.
 • Оглядова екскурсія Прагою з куратором МСМ та надання інформації про місто.
 • Відвідування музею чи виставки.
 • Прогулянка на човні по Влтаві.
 • Поїздка до Карлових Вар та Чеського Крумлову.
 • Відвідування аквапарку.
 • Музичний вечір.
 • Допомога з нострифікацією (визнанням) документів про середню або вищу освіту.

Підтримка з подальшим поданням заявок на вступ в університети Чехії:

 • Надання допомоги із заповненням анкет.
 • Консультація щодо програм та вимог до вступу.

У разі необхідності, надання медичної допомоги в найкоротші терміни. Обов’язкова наявність у студента чеської медичної страховки.

 • Переклад з української на чеську мову на прийомах у лікаря.
 • Організація перевезення до лікарні.
 • Робота зі страховою компанією.

Безкоштовні консультації протягом першого року навчання з усіх питань, пов’язаних з навчанням, проживанням і роботою в Чехії.

 • Студент самостійно сплачує реєстраційний внесок до Чеської федерації футболу за офіційну реєстрацію гравця.

Поєднання вашого таланту, амбіцій і зусиль з нашою професійною роботою — запорука успішної побудови футбольної кар’єри в Європі.

Подібні програми в цій категорії:

Зв'яжіться з нами