Футбольна кар’єра

Пропонуємо Вашій увазі нову унікальну річну програму для всіх, хто захоплюється футболом, та хоче стати студентом провідного чеського університету чи мріє стати успішним футболістом.

Річна програма включає в себе інтенсивну спортивну підготовку (заняття при фарм-клубі Спарти – футбольному клубі Адміра) та вивчення іноземних мов (чеської та англійської) при державному університеті Чехії – Чеський аграрний університет (ČZU).

Під час програми уважно відстежується правильний раціональний баланс між спортом і навчанням. При успішному закінченні освітньої програми її випускники мають змогу стати студентом чеського університету, а успішні спортсмени отримають можливість підписати контракти з кращими футбольними клубами Чехії та Європи.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ в Празі

Футбольний клуб Славія є провідним і найтитулованішим клубом в Чехії, команда регулярно грає в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи. Вихованці Празької Славіі – гравці провідних європейських клубів. Учасники Футбольної Академії МСМ мають першочергове право перегляду на протязі року в Славії.

За тренувальним процесом стежать фахівці, ретельно відбираючи можливих кандидатів для підписання професійних контрактів. Міжнародна Футбольна Академія МСМ заснована у 2011 році, але вже за кілька років роботи була створена унікальна можливість тренуватися на базі з потужною футбольною інфраструктурою на полях з натуральним і штучним покриттям, за яким щодня доглядають фахівці, якісно готуючи його до тренувань та ігор. За роки бездоганної роботи Футбольної Академії МСМ у Празі до неї приєдналося безліч іменитих партнерів, бажаючих продовжувати плідну співпрацю в майбутньому.

У їх числі: Футбольна Федерація Чехії, Федерація Футболу Праги, Футбольна Федерація Києва, компанія NIKE, відома у всьому світі мережу фітнес центрів WorldClass, офіційний представник автомобілів Jaguar і Land Rover в Чехії, Міжнародні Авіалінії України.

Хто працює з Вами в Академії:

Мартін Фрідек 9 марта 1969 г.

У 1990 році дебютував у складі першого «великого» клубу Чехословаччини (а пізніше Чехії), а саме у празькій «Спарті». В активі Фрідека 177 матчів і 27 голів за «спартанців». У складі празької команди він грав 7 років і відзначився виступом в півфіналі Кубка Європейських Чемпіонів і чвертьфіналі Кубка володарів кубків. В складі «Спарти» він завойовував чемпіонські титули країни 1991, 1993, 1994, 1995 і 1997 років, кубки 1992, 1993 і 1996 років. В складі національної збірної Мартін Фрідек зіграв сумарно 37 ігор, 8 з яких були за Чехословаччину і 29 за Чехію. В 1996 році він став віце-чемпіоном Європи. Також зіграв один матч за Кубок Конфедерацій у 1997 року. Зараз працює в академії празької «Спарти».

Єва Ганякова 1954 г.

Колишня футболістка, капітан національної жіночої збірної Чехії з футболу. В даний час очолює молодіжну збірну Чехії. Єва Ганякова вже давно працює в академії AC Sparta Praha в якості головного тренера жіночої команди U17, яка на сьогоднішній день показує відмінні результати. Завдяки її унікальній тренерській методиці та якісної тактичній підготовці, з академії випустилось багато сильних футболісток. Єва Ганякова – найчастіший учасник футбольних конференцій та майстер-класів, що проходять на території Європи і за її межами. У 2014 році вона була удостоєна престижної нагороди доктора наук Вацлава Йіри за неоціненний внесок у розвиток Чеського футболу.

Спортивна програма

Персональні тренера Міжнародної Футбольної Академії МСМ по атлетичній підготовці розробляють програми харчування і фізичної підготовки для кожного спортсмена.

Спеціально запрошені тренера та асистенти з різних команд, покликані внести різноманітність у процес організації тренувань, пильно стежать за потенційними гравцями для своїх клубів. Після фізичних навантажень обов’язковим є проведення занять з тактичної підготовки.

Тренування проходять 4 рази на тиждень

Учасники програми мають можливість грати в матчах офіційних ліг в Чеській Республіці, місцевих турнірах, а також, цілком імовірно, братимуть участь у міжнародних турнірах.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ відповідає найвищим сучасним спортивним стандартам. Особливістю програми є

підтримка командного духу і збереження індивідуального підходу до кожного учасника, що гарантує успішність як початковому гравцеві, так і досвідченому професіоналу. Ми піклуємося і про високий рівень процесу тренувань, і про досягнення максимально можливого результату.

Кожен учасник програми отримує:

  • Один комплект форми (тренувальний)
  • Два комплекти форми (ігрові)
  • Один спортивний футбольний костюм
  • Спортивна сумка

Поєднання Вашого таланту, амбіцій, старань – запорука успішної футбольної кар’єри на Європейській футбольній арені!

Студентом оплачується самостійно реєстраційний внесок в Федерацію Футболу Чехії для офіційної реєстрації гравця в Чехії.

Зв'яжіться з нами