Подвійний Диплом Чехія + Велика Британія (ČZU + LSBU)

Отримайте 2 дипломи всього за 3 роки
ČZU (Прага) та London South Bank Unicersity (Лондон)

Ви маєте унікальний шанс отримати диплом ČZU (Прага) та університету London South Bank University (Лондон)

 • Подвійна спеціалізація
 • Бізнес-адміністрування (Business Administration)
 • Міжнародний Бізнес-Менеджмент (International Business Management)

Королівський підхід до Європейської освити

Основні факти

 • Більше 110 років роботи (з 1906 року), 1700 співробітників, 700 професорів, 22000 студентів (10% іноземних), 6 факультетів та 170 навчальних програм.
 • ČZU — державний університет, розвиток якого підтримується Міністерством освіти Чехії, а Міністерство торгівлі особисто нагороджує найуспішніших студентів університету.
 • Університет регулярно організовує власні ярмарки кар’єри, а задля успішного працевлаштування своїх студентів з 2015 року має центр кар’єрного консультування.
 • Гуртожитки, спортивні центри з басейном, тенісним кортом, футбольним полем і тренажерним залом, як і всі факультети ČZU, розташовані на одному ареалі, тому між ними можна швидко та комфортно пересуватися.
 • Більш неж 20% студентів відразу після випуску працюють у політиці, 60% отримують керівні посади лише через рік роботи, а 30% з них знаходять бажану роботу за кордоном.
 • Лекції в ČZU читають запрошені гості, серед них член Європарламенту Мартін Хлавачек та член Європейської комісії Моніка Павелкова, які також є випускниками університету.
 • London South Bank University (LSBU) є одним із найстаріших університетів Лондона (заснований в 1892 році), 15 000 студентів зі 130 країн, 100000 випускників та 350 навчальних програм.
 • LSBU отримав нагороду, як університет року з працевлаштування та наданих перспектив для випускників, за версією The Times та The Sunday Times Good University Guide.
 • Спеціальний відділ JobShop ділиться актуальними вакансіями, а також організовує семінари на теми працевлаштування для всіх бажаючих.
 • Кампус LSBU розташований лише за 10 хвилин ходьби від центру Лондона, неподалік від London Bridge та станції Waterloo, Біг-Бена та будівлі англійського парламенту з відмінною транспортною доступністю до будь-якої частини міста. Поруч з кампусом також є магазини, кафе та спортивні центри.
 • Лише за рік 4500 випускників розпочали свою підприємницьку діяльність, а 60 студентів запатентували нову інновацію та розпочали власний бізнес.
 • Факультет бізнесу входить у ТОП-10 у Великобританії за підготовкою спеціалістів з бухгалтерського обліку та фінансів і займає друге місце з підготовки спеціалістів у сфері маркетингу.
 • На території університету діє спеціальний студентський центр, спеціалісти якого готові допомогти у питаннях працевлаштування, здоров’я та кар’єри.
×

Дізнайся більше про програму

lsbu

Переваги програми «Подвійний Диплом: Чехія + Великобрітанія»

 1. Обираючи програму «Подвійний диплом: Чехія + Великобританія», ви гарантуєте собі успіх у работодавців всього світу та перспективний розвиток вашої кар’єри. Ви отримаєте відразу два європейські дипломи, практичні навички від найкращіх підприємців світу и все це з мінімальними вкладеннями фінансів та часу.
 2. Протягом усього періоду навчання вам будуть допомагати куратори, які посприяють у вирішенні всіх візових питань, а також у питаннях житла, транспорту, мобільного зв’язку та визнання шкільного атестата в Чеській Республіці. Це зробить вашу адаптацію в іноземному середовищі легкою та комфортною.
 3. Обидва університети орієнтовані не лише на якісну теоретичну освіту, а й на допомогу у застосуванні своїх знань у реальному житті. В університетах є спеціальні консультаційні центри з питань кар’єри, які готові допомогти вам навіть після закінчення навчання.
 4. Після успішного закінчення університету в Чехії ви отримуєте дозвіл на перебування в країні до 9 місяців з метою пошуку роботи. Для студентів, які отримали англійський диплом, термін перебування у Великобританії для пошуку роботи становить цілих два роки, що набагато більше, ніж в інших країнах Європи.
 5. Міжнародне середовище та навчання англійською мовою допоможуть вам довести свої знання до досконалості. Майже 98% високооплачуваних посад вимагають від кандидатів знання англійської мови, а з дипломом із лондонського університету ви гарантуєте собі відкриті двері для багатьох світових корпорацій.
 6. Усі викладачі ČZU є не лише спеціалістами-теоретиками у своїх галузях, але й мають багаторічний практичний досвід. LSBU був удостоєний премії Times Higher Education Awards в 2016 році як «Кращий підприємницький університет року». Обираючи цю програму, ви можете бути впевнені, що будете вчитися у кращих професіоналів у сфері бізнесу, підприємництва та економіки.
 7. Студентські візи до Чехії та Великобританії дають можливість подорожувати та проходити стажування або поїхати на рік для обміну в інші країни (програми Erasmus, Erasmus+, Erasmus Mundus, IAMONET).
 8. Вимоги для вступу до програми:
  – повна загальна середня освіта;
  – рівень англійської мови B2.
prague

Чехія, Прага

Найкраще місце для навчання та проживання.

Прага – місто середньовічної казки, яке розташоване у самому центрі Європи. Незважаючи на свою красу, привабливість для туристів і зручне розташування, Прага залишається одним з найдоступніших міст не лише в Європейському Союзі, а й у всьому світі.

Перебуваючи в столиці Чехії перші два роки за однією з програм подвійного диплому, студент економить до 70% витрат: на харчування, громадський транспорт та проживання. Великий вибір студентських знижок і гостинність країни змусять вас відчути себе як вдома.

Чехія входить в ТОП-10 країн за рівнем безпеки та порядку в країні. Крім того, міжнародна транспортна система дозволяє без проблем пересуватися по Європі. Прага є ідеальним місцем для подорожей, навчання та життя.

London South Bank University msmstudy.eu

Великобританія, Лондон

Найкраще місце для побудови кар’єри.

Лондон — столиця Великобританії. Це одне з найбільш розвинених міст світу, якому вдалося зберегти свою королівську атмосферу. Тут сформувалися багатовікові традиції та стандарти британської освіти, яка є прикладом для багатьох навчальних закладів світу. Сюди приїжджають інтелектуали з усього світу за новими ідеями, корисними контактами, цінними знаннями та натхненням. Лондон – це справжній центр інновацій, світової економіки та стрімкого розвитку.
Це місто також відоме своєю дивовижною архітектурою: знаменита Трафальгарська площа, Біг-Бен і Лондонське око — головні визначні пам’ятки, на які приїжджають подивитися туристи з усього світу. Обираючи навчання у Лондоні, ви отримаєте можливість жити в справжньому королівстві.

london

Подібні програми в цій категорії:

Зв'яжіться з нами