Подвійний диплом Чехія + США (Westcliff University)

ОТРИМАЙТЕ ДВА ДИПЛОМИ ЗА 3 РОКИ
CZU (Прага) і WESTCLIFF UNIVERSITY (Каліфорнія, Ірвайн)

ВИНЯТКОВА МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ CZU (Чехія) і WESTCLIFF UNIVERSITY (КАЛІФОРНІЯ, ІРВАЙН, США)

 • Подвійна спеціалізація
 • Бізнес Адміністрування
 • Управління та торгівля

Американські перспективи і європейська якість в одній програмі

ОСНОВНІ ФАКТИ

 • Вуз входить у трійку найкращих університетів Чехії, заснований у 1906 році.
 • В університеті навчаються студенти з 130 країн світу.
 • Економічний факультет CZU один з найбільш затребуваних економічних факультетів Чехії. Міністерство освіти Чехії включило його в п’ятірку найкращих економічних факультетів країни.
 • Відразу після закінчення вузу 98% випускників знаходять роботу за фахом з рівнем оплати від 1500 євро.
 • Випускники університету вільно володіють трьома іноземними мовами. Університет надає кожному іноземному студентові можливість грантів та стипендій.
 • Студенти проходять стажування в університеті та в компаніях, з якими безпосередньо співпрацює вуз. Серед них такі відомі світові лідери як Amazon, Skoda, Mercedes-Benz, Bayer, KPMG, PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Erstegroup, Commerzbank, Johnson & Johnson і т.д.
 • Університет співпрацює з такими програмами обміну студентів як Leonardo, Erasmus, Erasmus +, Erasmus Mundus. Лекції та форуми в університеті проводять найвідоміші випускники університету. Серед таких є міністр сільського господарства Чехії Мартін Хлавачек і член Європейської комісії Моніка Павелкова.
 • Університет випускає студентів вже більше 25-ти років з року свого заснування – 1993.
 • Розташований в зручному та мальовничому місці – місті Ірвайн, штат Каліфорнія.
 • Щорічно в ньому навчаються близько 1500 студентів з 60 країн світу.
 • Університет надає свою унікальну програму викладання: навчальний матеріал ділиться на академічні лекції та професійні тренінги.
 • Для розробки програм університет керується знаннями і досвідом своєї опікунської ради, в яку входять лідери Google, Hyundai, Capital, CATESOL і Канцелярія Президента Університету Каліфорнії.
 • Університет має DEAC, CHEA и WASC акредитацію.
 • Диплом Westcliff University визнається не тільки в США, а й в Європі та Азії.
 • Університет має понад 40 студентських організацій, включаючи клуби за інтересами, соціальні, культурні та наукові проекти.

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

Чеський Аграрний Університет, Прага
Факультет економіки і менеджменту
Навчання англійською мовою
Місце проведення програми:
Прага, Чехія
ВНЗ:
Чеський Аграрний університет, Прага
Перший семестр
(4 місяці)
Факультет:
Економіки і менеджменту
Спеціальність:
Бізнес Адміністрування
Мова навчання:
англійська
Другий семестр
(5 місяців)
Дати навчання:
Вересень – Червень
Вартість програми:
6500 євро
Чеський Аграрний Університет, Прага
Факультет економіки і менеджменту
Навчання англійською мовою
Місце проведення програми:
Прага, Чехія
ВНЗ:
Чеський Аграрний університет, Прага
Третій семестр
(4 місяці)
Факультет:
Економіки і менеджменту
Спеціальність:
Бізнес Адміністрування
Мова навчання:
англійська
Четвертий семестр
(5 місяців)
Дати навчання:
Вересень – Червень
Вартість програми:
6500 євро
Westcliff University, Ірвайн
Факультет управління та підприємництва
Навчання англійською мовою
Місце проведення програми:
Ірвайн, Каліфорнія, США
ВНЗ:
Westcliff University
П’ятий семестр
(6 місяців)
Факультет:
Управління та підприємництва
Спеціальність:
Бізнес Менеджмент
Шостий семестр
(6 місяців)
Мова навчання:
англійська
Дати навчання:
Вересень – Серпень
Можливість продовження
навчання 4-й рік в WU
без додаткової оплати
Вартість програми:
25 000 доларів США

Бакалавр за спеціальністю «Бізнес Адміністрування»

видається Чешським Аграрним Університетом, Прага

Бакалавр за спеціальністю «Управління та торгівля»

видається Westcliff University, Ірвайн

Дізнайся більше про програму
ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМА ЧЕХІЯ + США

 1. Програми подвійних дипломів – це унікальна можливість отримати європейську і американську освіту всього за три роки. Навчання на різних континентах, стажування по світу, вивчення європейської і американської культури – все це виняткова програма Подвійного Диплому.
 2. Подвійний Диплом це можливість провести свої студентські роки на двох різних континентах, вивчити мінімум дві іноземні мови (чеська та англійська), значно збільшити свої шанси на працевлаштування у провідних компаніях світу і отримати практичні знання про свою майбутню професію.
 3. Вигодою Подвійного Диплому також є подвійна спеціалізація бакалавру. Спеціалізація «Бізнес Адміністрування» та «Управління і Торгівля» дозволяє випускникам розширити свій вибір в пошуку майбутньої роботи і стати фахівцем високого рівня за короткі терміни.
 4. Перші два роки навчання студент перебуває в Чехії і вивчає «Бізнес Адміністрування» за європейською програмою навчання англійською мовою. Заняття складаються з семінарів, лекцій та практичних завдань. Практичні завдання – це можливість взяти участь в спільних проєктах великих корпорацій, таких як Skoda, Johnson and Johnson, Bayer, Erstegroup та інші. Чеський Аграрний Університет дає можливість своїм студентам розробити власний проєкт і презентувати його на виставках стартапів, тим самим зацікавити майбутніх інвесторів у своїй справі.
 5. Чеський Аграрний Університет дозволяє своїм студентам подорожувати і навчатися по обміну протягом півроку в інших країнах. Це є ще одним плюсом навчання за кордоном – за стажування та навчання платить сам університет.
 6. Економічний факультет Чеського Аграрного Університету пропонує своїм студентам можливість отримати різні сертифікати, такі наприклад, як TOEIC (сертифікація в області знання ділової англійської мови). Університет допомагає в створенні власних підприємницьких проєктів через бізнес-інкубатор PointOne Hub.
 7. Третій рік навчання проходить в США, в місті Ірвайн, штат Каліфорнія, передмістя Лос-Анджелеса. Найважливішою галуззю економіки штату є сільське господарство, видобуток і переробка нафти, інформаційні технології. Лос-Анджелес по праву вважається світовим центром індустрії розваг в сфері кіно, театру, музики, літератури і телебачення.
 8. Університет Westcliff робить акцент на практику, на сучасні поняття ринку і економіки, вивчаючи те, що актуально на даний момент. Протягом всього навчання студент може брати активну участь в тренінгах і стажуваннях від університету.
 9. Плюсом Подвійного Диплому є економія часу і коштів, можливість пожити на двох континентах і отримати теоретичні і практичні знання в двох престижних університетах світу. Це програма для успішних та впевнених у собі, для тих, хто піклується про своє сьогодення та інвестує в своє майбутнє.
 10. Вступні вимоги для програми:
  • закінчена середня освіта;
  • атестат зі школи.

Прага, Чеська Республіка

Найкраще місце для навчання та життя.

Прага є найбільш вигідним містом для студентського життя. Крім гарної архітектури, багатої історії та культурної спадщини, Прага ідеально підходить за ритмом життя для студентів.

Прага і Чеська Республіка входять в десятку кращих країн ЄС по комфорту і перспективі в сфері освіти.

За даними Глобального індексу (Global Peace Index) Прага займає 7-е місце за рівнем безпеки в світі.

Навчання в Празі є більш доступним в порівнянні з іншими країнами Євросоюзу. Плюсом також є провідні університети країни, які дозволяють студентам проходити стажування в світових корпораціях з можливістю працевлаштування, а також навчатися за програмами обміну безкоштовно.

Прага є культурним центром Європи, тут проходять найбільші міжнародні фестивалі і виставки, форуми письменників, театральні шоу і освітні конференції.

Багато американських та європейських кінострічок було знято саме тут, завдяки неповторній середньовічній архітектурі, яка служить відмінною атмосферою для кіно. Більшість іноземних студентів обирають навчання в Празі через майбутні перспективи в сфері міжнародного бізнесу.

Прага – це можливість ближче познайомитися з європейським менталітетом, розширити свої горизонти і розкрити свій потенціал, отримавши якісну європейську освіту і успішний старт в майбутнє.

Ірвайн, штат Каліфорнія, США

Найкраще місце для побудови кар’єри.

Ірвайн знаходиться в окрузі Ориндж, штат Каліфорнія в передмісті Лос-Анджелеса, найбільшому промисловому і економічному центрі Заходу США.

Ірвайн має високий рівень шкільної освіти, знаходиться на четвертому місці серед міст США за рівнем життя. У 2011 році Businessweek поставила Ірвайн на 5-е місце серед кращих міст в США.

Ірвайн знаходиться на четвертому місці за критеріями безпеки в країні, серед міст з населенням понад 200 000 людей.

Також Ірвайн має найнижчий рівень безробіття серед інших міст штату.

Ірвайн розташований в одному з найбільших і сонячних штатів – в Каліфорнії. Каліфорнія – найбагатший і найбільш заселений штат США, 79 мільярдерів світу зі списку Forbes проживають саме тут. Важливі економічні галузі штату це: кіноіндустрія, шоу-бізнес, видобуток нафти, інноваційні та інформаційні технології та сільське господарство.

Саме в цьому штаті знаходиться відомий всьому світу Голлівуд, знамениті океанські пляжі Санта-Моніка і Малібу, театр Долбі, в якому проходить щорічне вручення Оскара.

Проживання в Ірвайн – це дивовижна можливість відчути атмосферу американських фільмів, зануритися в нову культуру, отримати високоякісні знання і побудувати кар’єру мрії.

Схожі програм даної категорії:

Якщо вас цікавлять інші програми цього розділу:

Зв'яжіться з нами