Подвійний Диплом Чехія + Німеччина (ČZU + IU)

Отримайте 2 дипломи всього за 3 роки
ČZU (Прага) та International University of Applied Sciences (Берлін і Бад-Хоннеф)

Унікальна можливість отримати дипломи від ČZU (Прага) та International University of Applied Sciences (Бад Хоннеф або Берлін)

 • Подвійна спеціалізація
 • Бізнес-адміністрування (Business Administration)
 • Міжнародний Менеджмент (International Management)

Поєднання європейських традицій з найновітнішими досягненнями науки, бізнесу і технологій

Основні факти

 • Перша лекція була прочитана ще в 1776 році в Празькому університеті. Згодом на базі Празького університету в 1906 році за наказом імператора Франца Йосипа було відкрито окремий факультет. З цього моменту був заснований університет.
 • У ČZU функціонують 16 студентських організацій, серед яких – черлідінг, клуб лідерів і навіть клуб фанатів гоночних автомобілів, який також займається їх будівництвом (CULS PRAGUE formula racing).
 • З 200 навчальних програм 60 проводяться англійською мовою. Університет пишається своїм мультикультурним середовищем і з гордістю приймає близько 2000 іноземних студентів щороку.
 • Викладачі університету – професіонали своєї справи. Одним із відомих професорів, який читає лекції в ČZU, є Алессандро Піколо з Університету Неаполя.
 • Високий попит на випускників: 97% студентів ČZU знаходять високооплачувану роботу або продовжують навчання для отримання наступних наукових ступенів. Серед відомих випускників університету – керуючий директор Skoda – Любош Влчек.
 • Під час навчання ви можете пройти оплачуване стажування за кордоном або відправитися на навчання до одного з університетів-партнерів ČZU, скориставшись однією з програм обміну (Erasmus, Erasmus+, Erasmus Mundus, IAMONET).
 • З 1998 року IU of Applied Sciences розширився до 17 міст, 2 кампусів для іноземних студентів, 1000 осіб (професорів і співробітників), 80 навчальних програм і 3500 ділових партнерів по всьому світу.
 • Обираючи навчання в IU, ви отримаєте величезну різноманітність студентських занять: регбі, баскетбол, танці, кікбоксинг, футбол, кулінарні клуби та багато іншого.
 • IU є найбільш мультикультурним університетом Німеччини. Студенти та викладачі IU зі 110 країн світу. Тут все навчання здійснюється англійською мовою, а курс німецької мови надається безкоштовно. Для іноземних студентів також є спеціальний центр підтримки.
 • Одним з головних критеріїв вибору викладачів є наявність не менше 5 років досвіду роботи за спеціальністю. Для університету важливо, щоб усі теоретичні знання викладачів базувалися на практичних навичках.
 • Понад 70% іноземних студентів після закінчення університету залишаються працювати в Німеччині, 14% – їдуть подорожувати Європою і лише 16% студентів повертаються на Батьківщину.
 • В університеті працює центр кар’єрного консультування зі спеціальним курсом допомоги у пошуку роботи: від складання резюме до співбесіди.
×

Дізнайся більше про програму

students

Бакалавр «Бізнес-адміністрування»

надано CULS, Чеська Республіка

Бакалавр «Міжнародний менеджмент»

надано International University of Applied Sciences, Німеччина

Переваги програми «Подвійний Диплом: Чехія + Німеччина»

 1. Престиж та міжнародне визнання.Рівень безробіття в Чехії становить лише 2,2%, у Німеччині – 3,1%, що робить ці країни ідеальними та надійними для майбутнього працевлаштування. Також німецькі та чеські дипломи визнаються не лише в Європі, а й у Канаді та США- це дає вам мобільність у виборі країни для роботи. Всього через 3 роки навчання ви станете перспективним кандидатом для роботодавців, зі знанням декількох іноземних мов.
 2. Можливість залишитись в країні.З чеським дипломом ви отримаєте вид на проживання ще на 9 місяців з метою працевлаштування. Маючи німецький диплом, ви зможете отримати дозвіл на проживання в Німеччині на 18 місяців.
 3. Допомога та підтримка протягом періоду адаптації.Починаючи свій шлях до Чехії, ви отримаєте професійну підтримку від координаторів, які допоможуть з усіма документами, візовими питаннями та проживанням. Перший рік навчання також передбачає цікаву культурну програму, оформлення проїзних документів, SIM-картки та допомогу в процесі нострифікації (визнання атестату про повну середню освіту в Чехії).
 4. Полікультурне середовище та мовна практика.Обравши програму «Подвійний Диплом» у Чехії та Німеччині, під час навчання ви зможете опанувати ще декілька іноземних мов, окрім англійської. За перші два роки проживання у Чехії ви зможете вивчити чеську мову, а у Німеччині IU пропонує своїм студентам додатковий курс німецької мови для адаптації.
 5. Інвестиція з гарантованим успіхом.Обираючи програму «Подвійний Диплом», ви заощаджуєте до 70% на витратах. Всього за 3 роки ви отримаєте відразу два європейські дипломи бакалавра з двома провідними спеціальностями: бізнес-адміністрування та міжнародний менеджмент. Під час перебування в Празі на вас чекає широкий перелік студентських знижок, які допоможуть вам заощадити значну частину ваших витрат. Крім того, студентська віза надає можливість офіційної неповної роботи до 20 годин на тиждень.
 6. Можливості подорожей та стажування.Студентська віза відкриє для вас безмежні можливості для подорожей Шенгенською зоною, а також стажування в партнерських компаніях університетів.
 7. Вимоги для вступу на програму:повна загальна середня освіта (атестат); рівень англійської мови B2.
prague

Прага, Чехія

Найкраще місце для навчання та проживання.

Понад тисячу років Прага, як столиця Чеської Республіки, залишається культурним та освітнім центром. Перший празький університет був заснований у 1348 році, котрий тепер є одним з найстаріших у Європі. Тут жили й працювали одні з найвідоміших європейських вчених пізнього Відродження, такі як Тихо Браге та Йоганнес Кеплер. Навіть сам Альберт Ейнштейн був професором однієї з кафедр університету.

Прага – міжнародне місто. Французькі, італійські та німецькі архітектори і скульптори внесли свій шарм у чеську столицю. Всесвітньо відоме Старе місто, Карлів міст і Празький Град, які є шедеврами готичної архітектури, ретельно охороняються, щоб зачаровувати відвідувачів своєю красою ще багато століть. Весь історичний центр міста входить до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Це місто – справжня казка, з його вузькими вуличками, привітними обличчями, чарівними замками та безмежними можливостями.

bahhoff

Бад Хоннеф або Берлін, Німеччина

Найкраще місце для побудови кар’єри.

Німеччина – країна інновацій, сильної економіки та контрастів. Навчаючись у International University of Applied Sciences, у вас буде унікальна можливість обрати місце розташування вашого університету: Бад-Хоннеф або Берлін.

Бад-Хонеф – чудове місто з величезною студентською спільнотою. Бад-Хонеф розташований в одному з найкрасивіших регіонів – землі Північний Рейн-Вестфалія. Місто зачарує вас своїм замком і природою. Це ідеальне місце для поглиблення до навчального процесу та вивчення німецької культури.
Якщо ви надаєте перевагу активному способу життя – Берлін точно для вас. Розташований у центрі Європи, він приймає людей із понад 186 країн. Це місто необмежених можливостей і динамічних рішень, де життя швидке та захоплююче.

Навчання в IU надасть вам можливість обрати місце, де ви полюбите Німеччину.

germany

Подібні програми в цій категорії:

Зв'яжіться з нами