Подвійний диплом Чехія + Швейцарія (ČZU + SEG)

Отримайте два дипломи за 3 роки
ČZU (Прага) та Swiss Education Group (Швейцарія)

Отримайте унікальний подвійний диплом ČZU (ЧЕХІЯ) І SWISS EDUCATION GROUP (ШВЕЙЦАРІЯ)

 • Подвійна спеціалізація
 • Міжнародний бізнес у сфері гостинності та туризму
 • Бізнес адміністрування

Знаменита швейцарська якість і високі європейські стандарти

Основні факти

 • Заснований у 1906 році. На сьогоднішній день є третім за розміром університетом Праги;
 • Найбільший Економічний факультет у Чехії, який щорічно приймає від абітурієнтів понад 10 000 заяв;
 • ČZU є громадським вищим навчальним закладом та має акредитацію Міністерства освіти Чехії за всіма навчальними програмами.
 • Надає програми англійською мовою вже 15 років;
 • Лекції проводять досвідчені висококваліфіковані викладачі, у тому числі з партнерських університетів з усього світу;
 • Викладачі застосовують різні методики навчання та тренування, включаючи стажування в самому університеті. Тому випускники зазвичай без проблем знаходять роботу;
 • високий рівень працевлаштування випускників (97%);
 • Студенти зі 125 країн світу навчаються у Чеському аграрному університеті;
 • Дипломи ČZU визнаються у всьому світі;
 • Університет має чудову інфраструктуру. На території кампуса знаходяться спортивні майданчики та зали, басейн, баскетбольна арена, тенісні корти, волейбольні майданчики та інші сучасні спортивні центри.
 • Швейцарська Освітня Група SEG була заснована у 1982 році;
 • SEG є альянсом провідних швейцарських вищих навчальних закладів у галузі готельно-ресторанного бізнесу, що складається з 5 шкіл (César Ritz Colleges Switzerland, Culinary Arts Academy Switzerland, Institute Montreux, Swiss Hotel Management School);
 • Усі навчальні заклади SEG розташовані у будинках колишніх п’ятизіркових готелів Швейцарії;
 • Оплачуване стажування у Швейцарії або за кордоном є обов’язковою частиною академічної програми;
 • Група SEG встановила та розвинула партнерські відносини з багатьма провідними світовими компаніями у сфері готельно-ресторанного бізнесу;
 • Регулярне проведення майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії;
 • Практичне застосування знань у процесі навчання;
 • Міжнародне середовище із 6000 студентів з більш ніж 120 країн світу;
 • Сучасні умови навчання;
 • Регулярний міжнародний ярмарок вакансій, який відвідують 120 провідних компаній у галузі готельно-ресторанного бізнесу;
 • Окремий департамент, який займається стажуванням для студентів;
 • Унікальне розташування навчальних закладів – в Альпах чи центрі міста;
 • 70% випускників знаходять роботу на менеджерських позиціях протягом двох років після закінчення навчання.
×

Дізнайся більше про програму

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

Чеський Аграрний Університет, Прага
Факультет економіки і менеджменту
Навчання англійською мовою
Перший семестр
(4 місяці)
Другий семестр
(5 місяців)
Чеський Аграрний Університет, Прага
Факультет економіки і менеджменту
Навчання англійською мовою
Третій семестр
(4 місяці)
Четвертий семестр
(5 місяців)
Hotel Institute Montreux, Швейцарія
Менеджмент в індустрії гостинності та міжнародний бізнес
Навчання англійською мовою
Перший триместр
(11 тижнів)
Другий триместр
(11 тижнів)
Третій триместр
(11 тижнів)

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМА ЧЕХІЯ + ШВЕЙЦАРІЯ

 1. Два дипломи двох європейських країн зміцнять конкурентну перевагу Вашого професійного резюме та нададуть йому міжнародну цінність.
  Диплом бакалавра за спеціальністю «Бізнес адміністрування» видається одним з найкращих державних європейських університетів у Празі – Чеським аграрним університетом (ČZU). Навчання проводиться англійською.
  Швейцарський диплом «Міжнародний готельний менеджмент» видається Hotel Institute Montreux (SEG), світовим лідером у галузі готельно-ресторанного бізнесу.
  або
  Диплом бакалавра за спеціальністю “Менеджмент в індустрії гостинності та міжнародний бізнес” від Cezar Ritz Colleges Switzerland (SEG).
 2. Оплачуване стажування у Швейцарії або в іншій країні світу (4-6 місяців) – студенти, які проходять стажування у Швейцарії, отримують щомісячну зарплатню у мінімальному розмірі від CHF 2,168. Два роки, проведені в Чехії, дадуть Вам перевагу при виборі роботодавця та працевлаштуванні на стажування.
 3. Економія часу: усього за 3 або 3,5 роки ви отримаєте два дипломи.
 4. Економія коштів: з 3 або 3,5 років, два роки проведені в Чеській Республіці, допоможуть вам заощадити до 70% витрат на навчання та проживання.
 5. Отримайте досвід навчання та проживання у двох європейських країнах.
 6. Вивчіть 3 іноземні мови: навчайтеся англійською; німецька чи французька (на вибір) є обов’язковими предметами з першого курсу; проживання в Чехії допоможе Вам вивчити чеську мову. Чим більше іноземних мов Ви знаєте, тим більше можливостей працевлаштування Вам відкриються.
 7. Подвійте свої шанси налагодити ділові зв’язки. Насолоджуйтесь міжнародною атмосферою одного з найромантичніших і найпопулярніших європейських міст – Прагою, з його швидко розвиваючимся ринком готельно-ресторанного бізнесу. Навчайтеся перші два курси у найбільшому державному європейському університеті – Чеському аграрному університеті (понад 22 000 студентів), а останній рік проведіть у Швейцарії, колисці готельного бізнесу.
 8. Престижний європейський диплом за спеціальністю «Бізнес адміністрування» та диплом за спеціальністю, яка швидко розвивається та користується великим попитом, “Готельний та туристичний менеджмент” подвоїть Ваші знання та можливості подальшого працевлаштування.
 9. Отримайте досвід навчання у найбільшому університеті Праги та у Швейцарському топовому університеті класу «люкс».
 10. Дізнайтеся тонкощі готельно-ресторанного бізнесу як мінімум двох європейських країн: регулярні майстер-класи від професіоналів є частиною програми в Празі та Швейцарії + оплачуване стажування в Швейцарії або в іншій країні світу.
 11. Отримайте унікальні можливості працевлаштування: фахівці високого рівня мають великий попит у сфері гостинності в Чехії та в усьому світі. Міжнародні мережі готелів-партнерів SEG по всьому світу відкриють для Вас двері в індустрію гостинності у будь-якій точці земної кулі.
 12. Вступ на програму одразу після здобуття середньої освіти:
  Умови вступу:
  – повна загальна середня освіта;
  – рівень англійської мови B2.

Чехія, Прага

Найкраще місце для навчання та проживання.

Прага є столицею та найбільшим містом Чеської Республіки, а також одним із найкрасивіших міст Європи. Прагу називають «злата Прага», «місто ста шпилів» та «кам’яна мрія». У 1992 році Празький історичний центр був занесений до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Прагу з легкістю можна назвати найбільшим музеєм просто неба. Згідно з Книгою Рекородів Гіннеса Празький Град є найбільшим древнім замковим комплексом у світі. Тисячі туристів відвідують Прагу щороку, бо тут справді є на що подивитися.

Стабільність чеської економіки пропонує молодим спеціалістам чудові можливості для працевлаштування не лише після, а й під час навчання. За статистикою майже 80% студентів на 3 курсі вже працюють за спеціальністю.

А той факт, що дипломи чеських державних вишів визнаються у всіх шенгенських країнах, а також у США та Канаді – доводить міжнародний статус чеської вищої освіти.

Прага – це місто, яке поєднує в собі різноманітне яскраве життя та фінансову доступність навчання та проживання. Це ідеальне місце для студентів у самому ценрті Європи.

Швейцарія

Найкраще місце для вивчення готельного бізнесу та побудови кар’єри.

Швейцарія готова запропонувати Вам найвищу якість освіти та життя. Це ідеальне місце для міжнародних студентів, які хотіли б стати метрами готельно-ресторанного бізнесу. Розташована в центрі Європи, Швейцарія славиться репутацією родоначальниці гостинності.

Швейцарія – дуже безпечна країна з високим рівнем життя. Знамениті швейцарський шоколад і сир, надійність швейцарських банків та точність швейцарських годинників, невимовна краса природи, багата культурна та мовна різноманітність – усім цим відома Швейцарія і цим вона цілий рік приваблює туристів з усіх кінців світу. Країна славиться бездоганною репутацією та професіоналізмом у всіх сферах діяльності. Індустрія гостинності почала розвиватися у Швейцарії понад сто років тому. Саме у Швейцарії відкрився перший п’ятизірковий готель-палац.

Країна є світовим лідером з підготовки фахівців найвищого класу у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Випускники швейцарських університетів високо цінуються у всьому світі.

Подібні програми в цій категорії:

Зв'яжіться з нами