Подвійний диплом

Сьогодні, для того, щоб побудувати успішну кар’єру, необхідно отримати високоякісну освіту. А якщо у вас є досвід навчання за кордоном, і ви можете похизуватися дипломами з декількох зарубіжних університетів, то ви, безумовно, стаєте ще більш конкурентоспроможними на ринку праці. У вас більше переваг перед вашими конкурентами, які не мають такого досвіду. Але виникає питання: скільки вам вже буде років, коли ви нарешті почнете шукати свою першу роботу, провівши стільки часу над книгами? Не впадайте у відчай, для цієї проблеми є ідеальне рішення – подвійний диплом.

Програма «Подвійний диплом» – це унікальна можливість для студентів всього за 3-4 роки отримати відразу два акредитованих ступені бакалавра за обраною спеціальністю. Як правило, це відбувається наступним чином: студенти відвідують лекції та семінари в одному університеті, а програму другого університету вони закінчують онлайн. Або ж вони можуть провести 2 роки в одній країні (наприклад, в Чехії), а потім на рік або два поїхати в іншу країну (наприклад, в Швейцарію, Канаду або США). Це дає їм унікальну можливість повністю зануритися в життя зарубіжних країн: знайти нових друзів і, можливо, налагодити майбутні міжнародні ділові контакти, а також поглибити свої знання іноземних мов і отримати міжнародний досвід.

Супер унікальна та ексклюзивна програма Подвійного Диплому! Чехія + Швейцарія, США, Канада, Німеччина, Великобританія! Дві вищі освіти всього за 3 роки навчання, проживання в 2-ох країнах, на 2-ох континентах і економія більше 70% коштів!

Проведи незабутні 2 роки у Празі, а третій рік на вибір – Майамі, Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Монтре, Ле-Бувре, Ванкувер, Лондон чи Берлін!

Відкрий для себе світ можливостей та почни свій шлях у майбутнє з прекрасної Праги!

Чому варто обрати програму «Подвійний диплом»?

  • Це можливість отримати відразу 2 міжнародні дипломи.
  • Ви економите свій час: щоб отримати 2 дипломи, вам буде потрібно всього 3-4 роки.
  • Ви розширюєте коло своїх знайомих і налагоджуєте бізнес-зв’язки на майбутнє: навчання проходить в інтернаціональному середовищі, і у вас є можливість поспілкуватися з людьми з 150 різних країн.
  • Маючи європейський, американський або канадський дипломи, ви можете продовжити свою освіту в будь-якій країні світу.
  • З європейським, канадським або американським дипломами ви збільшите свою конкурентоспроможність на ринку праці.
  • Навчаючись в країнах, що входять до Шенгенської зони, ви можете подорожувати всією Європою.
  • Навчаючись в США, ви можете подорожувати Америкою.
  • Ви отримаєте міжнародний досвід, який зробить вас конкурентоспроможним в професійному співтоваристві.

Зв'яжіться з нами