Річний курс англійської мови у ČZU

Мовний курс англійської мови у Празі розроблений Міжнародним Союзом Молоді та призначений для бажаючих навчатися англійською мовою в державних або приватних університетах, як у Чеській Республіці, так і за її межами.

Окрім мовних курсів англійської мови студенти в групах (не більше 17 осіб) вивчають чеську мову, яка буде необхідна для повсякденного спілкування та адаптації до життя в Чехії. Заняття ведуть досвідчені викладачі та професори.

Знання англійської завжди допоможе знайти хорошу роботу в міжнародній компанії або просто мандрувати багатьма країнами, не відчуваючи мовного бар’єру. Інтенсивні мовні курси англійської в Празі суттєво спростять завдання вивчення цієї інтернаціональної мови.

Міжнародний Союз Молоді у Празі

Міжнародний Союз Молоді належить до провідних провайдерів мовних підготовчих курсів у Чеській Республіці та пропонує іноземним студентам якісну та комплексну підготовку. Щорічно мовну підготовку тут проходять майже 3000 студентів, приїжджаючи до столиці Чехії на річні та канікулярні програми МСМ. 92% студентів річних програм успішно складають вступні іспити і вступають до чеських вузів, як чеською, так і англійською мовою.

Міжнародний Союз Молоді також заснував власну мовну академію MSM Aacdemy, яка надає якісні мовні курси як для жителів Чехії, так і для приїжджих студентів. Усі викладачі Академії – висококваліфіковані спеціалісти та носії мови.

Рівень навчання, який пропонує Міжнародний Союз Молоді, відповідає всім європейським освітнім стандартам. З 2007 року компанія пропонує освітні програми студентам із будь-яких куточків світу. Під час підготовчої мовної програми студентам надається всебічна допомога з питань щодо навчання та проживання.

У Празі студентів підтримують куратори, допомагаючи розібратися в процесі нострифікації, подання документів на продовження візи, реєстрації в поліції та вибору та вступу до вишу. У процесі оформлення на програму кожному учаснику допомагає відповідальний менеджер, який розповість усе про збір документів, підготує до співбесіди у посольстві та зробить ваш процес переїзду комфортним та легким.

Академічний рік (15.09 – 31.08):

Зимовий семестр 15.9 – 18.12 (14 тижднів)
22-26 години мовних занять на тиждень (англійська мова + чеська)

Літній семестр 11.1 – 7.6 (21 тиждень)
22-26 години мовних занять на тиждень (англійська мова + чеська)

Шановні студенти, якщо ви з якоїсь причини не встигаєте на річну програму, то є можливість приїхати на таку піврічну програму.

План навчальних годин:

Тривалість курсу15.09 — 31.08
Загальна кількість годин800 годин
Англійська мова700 годин
Чеська мова40 годин
Математика60 годин
Сертифікат+
Зустріч, трансфер+
Форма МСМ+
Чеська sim-карта+
Культурна програма+
Консультаційна підтримка+

Після проходження курсу студенти складають іспит та отримують сертифікат.

Послуги, що надаються в Чехії:

 1. Допомога у збиранні документів та заповненні анкети для довгострокової візи до Чехії на один навчальний рік; надання необхідних для цього документів від університету – підтвердження про навчання та підтвердження про проживання.
 2. Оформлення чеського медичного страхування на час навчання. Страхування сплачується студентом окремо. Ціна залежить від послуг, що підлягають страховому покриттю.
 3. Організація зустрічі студента у будь-який час та у будь-якому місці прибуття в Празі (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал).
 4. Підключення телефону студента до місцевого оператора мобільного зв’язку.
 5. Проживання у Чехії:
  • Вартість проживання за місяць від 340 євро.
  • Місце проживання зберігається за студентом протягом усього навчання на курсі.
 6. Реєстрація у поліції у справах іноземних громадян протягом 3 робочих днів після прибуття до Чехії.
 7. Ознайомча програма у Чехії:
  • Оглядова екскурсія Прагою зі співробітником МСМ (орієнтування в Празі, торгові центри, обмін валюти а т.д.).
 8. Культурна програма:
  • Вечір знайомств
  • Екскурсія Прагою
  • Відвідування музею чи виставки
  • Екскурсія на кораблику Влтавою
  • Відвідування відомого Празького зоопарку
  • Спортивні заходи
  • Поїздка до Карлових Вар
  • Відвідування аквапарку у Празі
  • Відвідування музичного вечора
  • Прощальний вечір
  • За додаткову вартість: подорожі до Німеччини та Австрії
 9. Допомога з нострифікацією (визнанням) документів про середню та вищу освіту студента.
 10. Робота з вибраним вами університетом:
  • Допомога при поданні заяви до обраного університету.
  • Консультаційні послуги та підтримка з питань навчання.
 11. У разі необхідності ми супроводжуємо студента в медустанови для надання медичної допомоги в найкоротші строки, також наші куратори виступають у ролі перекладачів з української мови на чеську на прийомах у лікаря. Наявність у студента медичного страхування є обов’язковою.
 12.  Протягом першого року навчання вся консультаційна та інша підтримка з питань проживання та навчання у Чехії надається безкоштовно.

Зв'яжіться з нами