Річна програма – Чеська мова в Празі (CZU або CVUT)

Програма розроблена з урахуванням вимог вступних іспитів у державні вузи Чеської Республіки та призначена для бажаючих навчатися безкоштовно чеською мовою в державних університетах. Після успішного закінчення підготовчих курсів надається завірений сертифікат, що підтверджує знання чеської мови.

Чеський технічний університет в Празі

Місце навчання: Мовна кафедра JASPEX

Чеський технічний університет в Празі – це найсильніший центр освіти і науки, та один з найстаріших технічних університетів Європи та світу. Університет пропонує навчання на 8 факультетах за широким спектром спеціальностей: комп’ютерні системи, будівництво, архітектура, машинобудування, інженерія, хімія, ядерна фізика. Дипломи Чеського технічного університету визнаються в Європі, США і Канаді.

Студенти активно беру участь у наукових проектах, які університет організовує спільно з великими міжнародними компаніями: Siemens, Cisco, Skoda та ін.

Студентами архітектурного факультету CVUT була спроектована бібліотека, що входить до списку найбільших бібліотек світу.

Чеський аграрний університет в Празі

Місце навчання: Факультет «Економіки та менеджменту»

Чеський аграрний університет – один з провідних та старіших державних університетів в Чеській Республіці. У 2006 році CZU відсвяткував своє сторіччя. Університет пропонує якісну освіту та отримання престижного диплому для чеських та іноземних студентів.

Щорічно в університеті навчається більше 20 000 студентів, 14 000 з яких навчаються на факультеті «Економіки та управління». Даний факультет входить до ТОП-6 кращих економічних факультетів Чеської Республіки.

Університет має 15-річний досвід викладання англомовних програм. Дипломи Чеського аграрного університету визнаються в Європі, США і Канаді. Завдяки цьому, університет має високий рейтинг працевлаштування випускників – 97% студентів успішно працевлаштовуються після закінчення навчання в університеті.

Рівень викладання та науково-дослідницької діяльності в вищезазначених університетах є збалансованим і відповідає всім європейським вимогам. Чеський технічний університет та Чеський аграрний університет входять до ТОП кращих університетів Чеської Республіки.

Окрім вивчення чеської мови студенти в групах (не більше 17 студентів) вчать англійську мову та математику, які знадобляться їм на вступних іспитах в багатьох державних університетах. Це дає не тільки додаткові переваги при вступі, але й значно полегшить навчання на початковому етапі в університеті.

Заняття на підготовчих курсах ведуть досвідчені викладачі і професори університетів.

Дати програми:

15.09.— 07.06.

Предмети курсу: чеська мова, англійська мова, математика

Загальна кількість годин: 800

Вимоги для вступу на програму: атестат про повну середню освіту.

Після успішного завершення програми всі студенти отримують сертифікат державного університету. З даним сертифікатом студент може вступити до Чеського аграрного університету, Чеського технічного університету, Вищої школи економіки, Карлова університету та будь-якого іншого державного чи приватного університету в Празі чи іншому місті Чехії.

Проживання

Студенти програми проживають у гуртожитках університетів. Розміщення пропонується в 2-місних кімнатах зі зручностями на кімнату або на 2 кімнати. У кожній кімнаті є інтернет, а також є кухня на поверсі і пральна машина.

Послуги, що отримує студент програми:

1. Забезпечення документами для візи: підтвердження про зарахування на курс, підтвердження проживання.

2. Оформлення чеського медичного страхового полісу на період навчання. Страховий поліс оплачується студентом окремо.

3. Зустріч в Чехії:

Організація зустрічі студента в будь-який час і будь-якому місці перебування (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал в Празі);

Підключення студента до оператора мобільного зв’язку;

Трансфер до місця проживання, заселення.

4. Реєстрація в поліції у справах іноземних громадян в Чехії (протягом 3 днів після приїзду).

5. Орієнтаційна програма після приїзду до Чехії:

оглядова ознайомча екскурсія містом зі співробітником МСМ (орієнтація в місті, торгівельні центри, обмін валюти тощо);

забезпечення студента проїзним квитком на міський транспорт строком на 2 місяці.

6. Організація культурної програми в Чехії:

Вечір знайомств

Екскурсії по Празі: екскурсія по Влтаві, відвідування Празького зоопарку і океанаріуму, аквапарку

Поїздка в Карлові Вари, середньовічний замок

Відвідування музею, виставок, музичного вечора чи КВК

Організація спортивних заходів (пейнтбол, футбол)

7. Допомога в процесі подачі документів в обрані ВНЗ:

Консультації у виборі вузів

Консультації з підготовки документів для обраних вузів

Допомога в подачі заяви до вишів

Консультаційні послуги та підтримка з питань навчання.

8. Цілодобова підтримка 24/7:

У разі необхідності, надання медичної допомоги в найкоротші терміни. Обов’язкова наявність у студента чеської медичної страховки.

Переклад з російської на чеську мову на прийомах у лікаря.

Організація перевезення до лікарні.

Робота зі страховою компанією.

9. Безкоштовні консультації протягом першого року навчання з усіх питань, пов’язаних з навчанням, проживанням і роботою в Чехії.

10. Допомога в нострифікації (визнання) документів про середню/вищу освіту.

Зв'яжіться з нами