Річна програма — Міжнародна Футбольна Академія МСМ в Празі (чеська та англійська мова + футбольні тренування)

Пропонуємо Вашій увазі нову унікальну річну програму для всіх, хто захоплюється футболом, та хоче стати студентом провідного чеського університету чи мріє стати успішним футболістом.

Річна програма включає в себе інтенсивну спортивну підготовку (заняття при фарм-клубі Спарти – футбольному клубі Адміра) та вивчення іноземних мов (чеської та англійської) при державному університеті Чехії – Чеський аграрний університет (ČZU). Під час програми уважно відстежується правильний раціональний баланс між спортом і навчанням. При успішному закінченні освітньої програми її випускники мають змогу стати студентом чеського університету, а успішні спортсмени отримають можливість підписати контракти з кращими футбольними клубами Чехії та Європи.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ в Празі

Футбольний клуб Славія є провідним і найтитулованішим клубом в Чехії, команда регулярно грає в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи. Вихованці Празької Славіі – гравці провідних європейських клубів. Учасники Футбольної Академії МСМ мають першочергове право перегляду на протязі року в Славії.

За тренувальним процесом стежать фахівці, ретельно відбираючи можливих кандидатів для підписання професійних контрактів. Міжнародна Футбольна Академія МСМ заснована у 2011 році, але вже за кілька років роботи була створена унікальна можливість тренуватися на базі з потужною футбольною інфраструктурою на полях з натуральним і штучним покриттям, за яким щодня доглядають фахівці, якісно готуючи його до тренувань та ігор. За роки бездоганної роботи Футбольної Академії МСМ у Празі до неї приєдналося безліч іменитих партнерів, бажаючих продовжувати плідну співпрацю в майбутньому. У їх числі: Футбольна Федерація Чехії, Федерація Футболу Праги, Федерація Футболу Москви, Футбольна Федерація Києва, компанія NIKE, відома у всьому світі мережу фітнес центрів WorldClass, офіційний представник автомобілів Jaguar і Land Rover в Чехії, Міжнародні Авіалінії України.

Хто працює з Вами в Академії:

Мартін Фрідек – у 1990 році дебютував у складі першого «великого» клубу Чехословаччини (а пізніше Чехії), а саме у празькій «Спарті». В активі Фрідека 177 матчів і 27 голів за «спартанців». У складі празької команди він грав 7 років і відзначився виступом в півфіналі Кубка Європейських Чемпіонів і чвертьфіналі Кубка володарів кубків. В складі «Спарти» він завойовував чемпіонські титули країни 1991, 1993, 1994, 1995 і 1997 років, кубки 1992, 1993 і 1996 років. В складі національної збірної Мартін Фрідек зіграв сумарно 37 ігор, 8 з яких були за Чехословаччину і 29 за Чехію. В 1996 році він став віце-чемпіоном Європи. Також зіграв один матч за Кубок Конфедерацій у 1997 року. Зараз працює в академії празької «Спарти».

Єва Ганякова – колишня футболістка, капітан національної жіночої збірної Чехії з футболу. В даний час очолює молодіжну збірну Чехії. Єва Ганякова вже давно працює в академії AC Sparta Praha в якості головного тренера жіночої команди U17, яка на сьогоднішній день показує відмінні результати. Завдяки її унікальній тренерській методиці та якісної тактичній підготовці, з академії випустилось багато сильних футболісток. Єва Ганякова – найчастіший учасник футбольних конференцій та майстер-класів, що проходять на території Європи і за її межами. У 2014 році вона була удостоєна престижної нагороди доктора наук Вацлава Йіри за неоціненний внесок у розвиток Чеського футболу.

Спортивна програма

Персональні тренера Міжнародної Футбольної Академії МСМ по атлетичній підготовці розробляють програми харчування і фізичної підготовки для кожного спортсмена.

Спеціально запрошені тренера та асистенти з різних команд, покликані внести різноманітність у процес організації тренувань, пильно стежать за потенційними гравцями для своїх клубів. Після фізичних навантажень обов’язковим є проведення занять з тактичної підготовки.

Тренування проходять 4 рази на тиждень.

Учасники програми мають можливість грати в матчах офіційних ліг в Чеській Республіці, місцевих турнірах, а також, цілком імовірно, братимуть участь у міжнародних турнірах.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ відповідає найвищим сучасним спортивним стандартам. Особливістю програми є

підтримка командного духу і збереження індивідуального підходу до кожного учасника, що гарантує успішність як початковому гравцеві, так і досвідченому професіоналу. Ми піклуємося і про високий рівень процесу тренувань, і про досягнення максимально можливого результату.

Кожен учасник програми отримує:

 • Один комплект форми (тренувальний)
 • Два комплекти форми (ігрові)
 • Один спортивний футбольний костюм
 • Спортивна сумка

Поєднання Вашого таланту, амбіцій, старань – запорука успішної футбольної кар’єри на Європейській футбольній арені!

Студентом оплачується самостійно реєстраційний внесок в Федерацію Футболу Чехії для офіційної реєстрації гравця в Чехії.

Академічна програма

Академічна програма розроблена з урахуванням вимог вступних іспитів у державні вузи Чеської Республіки та призначена для бажаючих навчатися безкоштовно чеською мовою в державних університетах. Після успішного закінчення підготовчих курсів надається завірений сертифікат, що підтверджує знання чеської мови.

Чеський аграрний університет в Празі

Місце навчання: Факультет «Економіки та менеджменту»

Чеський аграрний університет – один з провідних та старіших державних університетів в Чеській Республіці. У 2006 році CZU відсвяткував своє сторіччя. Університет пропонує якісну освіту та отримання престижного диплому для чеських та іноземних студентів.

Щорічно в університеті навчається більше 20 000 студентів, 14 000 з яких навчаються на факультеті «Економіки та управління». Даний факультет входить до ТОП-6 кращих економічних факультетів Чеської Республіки.

Університет має 15-річний досвід викладання англомовних програм. Дипломи Чеського аграрного університету визнаються в Європі, США і Канаді. Завдяки цьому, університет має високий рейтинг працевлаштування випускників – 97% студентів успішно працевлаштовуються після закінчення навчання в університеті.

Рівень викладання та науково-дослідницької діяльності в вищезазначених університетах є збалансованим і відповідає всім європейським вимогам. Чеський технічний університет та Чеський аграрний університет входять до ТОП кращих університетів Чеської Республіки.

Окрім вивчення чеської мови студенти в групах (не більше 17 студентів) вчать англійську мову та математику, які знадобляться їм на вступних іспитах в багатьох державних університетах. Це дає не тільки додаткові переваги при вступі, але й значно полегшить навчання на початковому етапі в університеті.

Заняття на підготовчих курсах ведуть досвідчені викладачі і професори університетів.

Дати програми: 15.9.— 7.6.

Предмети курсу: чеська мова, англійська мова, математика

Загальна кількість годин: 600

Вимоги для вступу на програму: атестат про повну середню освіту.

Після успішного завершення програми всі студенти отримують сертифікат державного університету. З даним сертифікатом студент може вступити до Чеського аграрного університету, Чеського технічного університету, Вищої школи економіки, Карлова університету та будь-якого іншого державного чи приватного університету в Празі чи іншому місті Чехії.

Проживання

Студенти програми проживають у гуртожитках університетів. Розміщення пропонується в 2-місних кімнатах зі зручностями на кімнату або на 2 кімнати. У кожній кімнаті є інтернет, а також є кухня на поверсі і пральна машина.

Послуги, що отримує студент програми:

1. Забезпечення документами для візи: підтвердження про зарахування на курс, підтвердження проживання.

2. Оформлення чеського медичного страхового полісу на період навчання. Страховий поліс оплачується студентом окремо.

3. Зустріч в Чехії:

 • Організація зустрічі студента в будь-який час і будь-якому місці перебування (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал в Празі);
 • Підключення студента до оператора мобільного зв’язку;
 • Трансфер до місця проживання, заселення.

4. Реєстрація в поліції у справах іноземних громадян в Чехії (протягом 3 днів після приїзду).

5. Орієнтаційна програма після приїзду до Чехії:

 • оглядова ознайомча екскурсія містом зі співробітником МСМ (орієнтація в місті, торгівельні центри, обмін валюти тощо);
 • забезпечення студента проїзним квитком на міський транспорт строком на 2 місяці.

6. Екскурсії по Празі

7. Допомога в процесі подачі документів в обрані ВНЗ:

 • Консультації у виборі вузів
 • Консультації з підготовки документів для обраних вузів
 • Допомога в подачі заяви до вишів
 • Консультаційні послуги та підтримка з питань навчання.

8. Цілодобова підтримка 24/7:

 • У разі необхідності, надання медичної допомоги в найкоротші терміни. Обов’язкова наявність у студента чеської медичної страховки.
 • Переклад з російської на чеську мову на прийомах у лікаря.
 • Організація перевезення до лікарні.
 • Робота зі страховою компанією.

9. Безкоштовні консультації протягом першого року навчання з усіх питань, пов’язаних з навчанням, проживанням і роботою в Чехії.

10. Допомога в нострифікації (визнання) документів про середню/вищу освіту.

Зв'яжіться з нами