Піврічний курс чеської мови + вступ до медичних вузів

Можливість здобути безкоштовну вищу освіту в одному з найшанованіших вузів Європи – це те, що кожен рік мотивує тисячі студентів з різних країн приїжджати до Праги та пробувати свої сили під час складання вступних іспитів. Чеська освіта вже кілька століть славиться своєю високою якістю, особливо відомі чеські медичні універсітети.

Бажаєте пов’язати своє життя з медициною, стати в майбутньому висококласним затребуваним фахівцем не тільки у себе на батьківщині, а й за кордоном – рекомендуємо розглянути як свій майбутній вищий навчальний заклад, наприклад, Карлов Університет у Празі. Карлов університет входить до Асоціації Європейських вузів, і навчатися тут так само престижно, як і в Оксфорді, Бонні та Женеві.

Любите біологію, хімію та фізику? Вам відкрито дорогу до одного з найвідоміших вузів Чехії – ЧВУТ на спеціальність біомедицина. На відміну від навчання в Карловому Університеті, на здобуття ступеня бакалавра тут піде лише 3 роки. Випускники з дипломом з біомедичної техніки досить швидко влаштовуються на високооплачувані посади не тільки в Чехії, а й в інших країнах ЄС.

Спеціалізований курс чеської мови та профільних предметів у Празі триває 6 місяців. За цей час ми ретельно підготуємо вас до успішного складання вступних іспитів до обраних медичних вузів на будь-яку медичну спеціальність. Наш освітній курс складається з інтенсиву з чеської мови та поглибленого вивчення хімії, біології, фізики та математики, які також викладаються чеською. До програми курсу входить допомога з нострифікації документів учнів про середню або вищу освіту.

Ми щиро раді допомагати всім молодим людям у досягненні своїх цілей, і ми пишаємось, що понад 97% учнів, які пройшли у нас підготовчі курси, вступають до відомих вузів Чехії та інших країн ЄС.

Медичні вузи в Чехії залучають студентів з усього світу – вони відомі своїм якісним навчанням, спрямованим на практичні навички, сильним викладацьким складом та визнанням своїх дипломів у цілому Євросоюзі, а також у Канаді та США.

Цей підготовчий курс, окрім інтенсивних занять чеською мовою з його носіями, включає також підготовку з профільних предметів: математика, фізика, біологія та хімія. Саме ці предмети знадобляться вам при складанні вступних іспитів до обраного університету. Навчання проводиться спільно з компанією Mudr Star, яка спеціалізується на медичній підготовці студентів, а її викладачі – студенти медичних вузів та лікарі-практики!

Отримайте програму курсу

×

Академічні півроку (15.01 – 31.08):

Тривалість курсу15.01 — 31.08
Загальна кількість годин620 годин
Чеська мова380 годин
Математика60 годин
Фізика60 годин
Біологія60 годин
Хімія60 годин
Сертифікат+
Зустріч, трансфер+
Форма МСМ+
Чеська sim-карта+
Культурна програма+
Консультаційна підтримка+

Після проходження курсу студент складає іспит та отримує сертифікат.

Відгуки студентів МСМ

Послуги, що надаються у Чехії:

 1. Допомога у збиранні документів та заповненні анкети для довгострокової візи до Чехії на один навчальний рік; надання необхідних для цього документів від університету – підтвердження про навчання та підтвердження про проживання.
 2. Оформлення чеського медичного страхування на час навчання. Страхування сплачується студентом окремо. Ціна залежить від послуг, що підлягають страховому покриттю.
 3. Організація зустрічі студента у будь-який час та у будь-якому місці прибуття в Празі (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал).
 4. Підключення телефону студента до місцевого оператора мобільного зв’язку.
 5. Проживання у Чехії:
  • Вартість проживання за місяць від 340 євро.
  • Місце проживання зберігається за студентом протягом усього навчання на курсі.
 6. Реєстрація у поліції у справах іноземних громадян протягом 3 робочих днів після прибуття до Чехії.
 7. Ознайомча програма у Чехії:
  • Оглядова екскурсія Прагою зі співробітником МСМ (орієнтування в Празі, торгові центри, обмін валюти а т.д.).
 8. Культурна програма:
  • Вечір знайомств
  • Екскурсія Прагою
  • Відвідування музею чи виставки
  • Екскурсія на кораблику Влтавою
  • Відвідування відомого Празького зоопарку
  • Спортивні заходи
  • Поїздка до Карлових Вар
  • Відвідування аквапарку у Празі
  • Відвідування музичного вечора
  • Прощальний вечір
  • За додаткову вартість: подорожі до Німеччини та Австрії
 9. Допомога з нострифікацією (визнанням) документів про середню та вищу освіту студента.
 10. Робота з вибраним вами університетом:
  • Допомога при поданні заяви до обраного університету.
  • Консультаційні послуги та підтримка з питань навчання.
 11. У разі необхідності ми супроводжуємо студента в медустанови для надання медичної допомоги в найкоротші строки, також наші куратори виступають у ролі перекладачів з української мови на чеську на прийомах у лікаря. Наявність у студента медичного страхування є обов’язковою.
 12.  Протягом першого року навчання вся консультаційна та інша підтримка з питань проживання та навчання у Чехії надається безкоштовно.

Як проходять курси в МСМ академії

Зв'яжіться з нами