Міжнародний літній футбольний табір в Празі

msm-academy-160x102

Унікальна школа футболу в Чехії включає інтенсивне навчання футболу, що проходить водночас з мовним курсом. Програма орієнтована на вивчення англійської мови та активне літнє дозвілля у формі тренувань з футболу при співпраці найкращого футбольного клубу Чехії – Спарта Прага (www.sparta.cz) – постійного учасника Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, а також Футбольної Асоціації Чехії (www.cmfs.cz), за підтримки Nike та фітнес-клубу Xplore Fitness. Відчуй себе справжньою зіркою! Проведи свої літні канікули з користю!

Для кого наша Академія?

Ексклюзивна програма школи футболу призначена як для груп, так і для індивідуальних гравців. Взяти участь у цій програмі можуть гравці з різним рівнем підготовки – від початківців до професіоналів. Деталі програми можуть змінюватись в залежності від досвіду та здібностей гравців. У літньому футбольному таборі учасники отримують чудову нагоду випробувати свої здібності у професійному футболі та пограти на полях одного з найкращих європейських футбольних клубів. Ця програма допоможе молодим людям покращити свої футбольні навички, дозволить їм зустрітися зі справжніми зірками футболу, надасть неоціненний досвід міжнародного рівня, а також подарує безліч позитивних емоцій! Тренування проводяться під керівництвом професійних тренерів із можливістю використання інфраструктури клубу. Тренування та матчі чергуються з активною культурною та мовною програмами. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від клубу.

Шукачі талантів активно спостерігатимуть за футбольними тренуваннями протягом програми. Найкращі гравці, які покажуть визначні результати, можуть отримати запрошення до подальшої співпраці. Чи можуть запропонувати подібне інші футбольні академії?

Де і як проходить наша футбольна школа?

Уся програма Футбольної Академії реалізується у Празі. Прага – це столиця та найбільше місто Чеської Республіки, а також одне з найкрасивіших міст світу. Прага розташована на річці Влтава у центральній Богемії, населення міста складає 1,3 млн осіб. Вона також відома як «Місто ста шпилів» та «Золоте Місто». 1992 року історичний центр Праги був включений до списку місць Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прагу можна сміливо назвати найбільшим музеєм просто неба. Згідно з книгою рекордів Гіннеса, Празький Град є найбільшим старовинним замком у світі. Величезна кількість визначних пам’яток міста приваблює до Праги безліч туристів протягом усього року.

Футбольні тренування, ігри, турніри:

 • 4-5 разів на тиждень, 2 години на день
 • Тренування можуть чергуватись з товариськими іграми або турнірами

Академічні заняття:

 • Місяць – 50 годин
 • 3 тижні – 37 годин
 • 2 тижні – 25 годин

Освітній центр MSM Academy з носієм мови

Предмети:

 • Англійська мова
 • Історія та культура Чехії в рамках мовного курсу

Проживання

Студенти протягом усього курсу мешкають у студентських резиденціях. Умови проживання у всіх резиденціях однакові: до 3 осіб у номері. Фотографії місць проживання можна переглянути у нашій галереї.

Відгуки студентів

Культурна програма

«Міжнародний Союз Молоді» підготував для учасників програми чудовий варіант літніх канікул — навчання, яке супроводжується активним та насиченим відпочинком. Нижче наведено приклад програми у таборі тривалістю в один місяць.

 1. Вечір знайомств
 2. Орієнтаційна програма Прагою
 3. Екскурсії з гідом по Празі – Празький Град, Градчани та Мала страна; Старе місто і Карлів міст
 4. Відвідування музею
 5. Екскурсія Влтавою на теплоході
 6. Відвідування відомого Празького зоопарку
 7. Відвідування відкритого басейну
 8. Поїздки до Дрездена, Берліна, Мюнхена та Відня (оплачуються додатково)
 9. Катання на катамаранах чи човнах Влтавою
 10. Відвідування найбільшого Аквапарку в Чехії
 11. Нічна прогулянка Прагою
 12. Спортивні заходи
 13. Екскурсія найкращими університетами Праги
 14. Поїздка до Карлових Вар
 15. Поїздка до Чеського Крумлова
 16. Прощальний вечір

Після закінчення навчання студентам видається сертифікат про проходження курсу.

У вартість програми входить:

 • Навчання
 • Проживання у Празі
 • Дворазове харчування (сніданки та вечері)
 • Культурна програма
 • Чеська SIM-картка з номером для мобільного телефону
 • Проїзний квиток на один місяць (на всі види міського транспорту)
 • Зустріч студента у будь-який час доби та будь-якому місці прибуття (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал у Празі)
 • Трансфер аеропорт – проживання – аеропорт
 • Спортивна форма: шорти, футболка, сумка

Всім учасникам програми видається фірмова форма (шорти, футболка та сумка) від компанії Nike або Joma.

А також: повна інформаційна підтримка та сприяння навчанню, проживанню та іншим питанням, які можуть виникати протягом вашого перебування.

Інтерв’ю зі спортивним директором
В’ячеславом Заховайло

Зв'яжіться з нами