Програми

Подвійний диплом

Заощаджуйте час та гроші, здобувши 2 університетських диплома всього за 3 роки з новою програмою Подвійного Диплому в провідних університетах. Два дипломи з двох европейських країн покращать ваше резюме, підвищать ваше міжнародне значення на ринку праці і нададуть вам мультикультурний досвід в обраній галузі навчання. Обираючи найкращі навчальні програми в Чехії, приверніть особливу увагу цій пропозиції.
Подивитись усі програми

Підготовчі програми

Цей підготовчий курс розроблений спеціально для іноземних студентів, які хочуть вивчити чи покращити знання чеської та англійської мов для подальшого навчання в державних або приватних університетах Чеської Республіки чи інших країн Європи. Курси викладають найкращі професори з Чеського Аграрного Університету та Чеського Технічного Університету.
Подивитись усі програми

medicine icon msmtudy.eu

Медична освіта

Підготовча програма з медицини була розроблена для вдосконалення знань необхідних для успішного вступу студента до медичних шкіл. Крім мовних занять студент зможе вивчати біологію, хімію, фізику та математику. Ці заняття призначені для підготовки студента до вступних іспитів та забезпечення необхідної бази знань для комфортного навчання на медичних факультетах.
Подивитись усі програми

doctor icon msmstudy.eu

Медична кар’єра

Ексклюзивна програма від МСМ, яка допомагає людям, які вже отримали медичний диплом і прагнуть розпочати свою кар’єру в Чеській Республіці. Це дозволяє заощадити час, оскільки Вам не потрібно починати навчання з самого початку, достатньо тільки легалізувати свій існуючий медичний диплом. Програма була створена для підготовки заявника на тест нострифікації та апробації диплому – необхідні умови для початку медичної кар’єри в Європі.
Подивитись усі програми

Літо у Празі

МСМ пропонує ексклюзивні літні табори для своїх клієнтів, які поєднують в собі активний відпочинок із всеохоплюючою освітньою програмою, включаючи курси іноземних мов, футбольну академію МСМ, академії фітнесу, тенісу, табір бойових митецтв та навіть літню школу танців. Все це в супроводі цікавої культурної програми.
Подивитись усі програми

Мовні курси

Відвідайте Прагу під час шкільних канікул та закінчіть курси англійської мови з Академією МСМ та Британською Радою. Вдосконалюйте свої навички та проводьте незабутні канікули у самому серці Європи.
Подивитись усі програми

Спортивна академія

Ця програма допомагає молодим людям вдосконалювати спортивні навички, знайомить їх зі справжніми професіоналами спорту і дає їм безцінний досвід міжнародного спілкування. Ідеальне поєднання спорту та вивчення мови.
Подивитись усі програми

Магістратура та стажування

Переваги програми для магістрів не можна переоцінити. Це унікальний шанс отримати більш глибокі професійні знання, які допоможуть вам отримати більше можливостей при пошуку роботи, для покращення вашої кар’єри та задля збільшення вашого доходу. Наша база стажувань в Празі пропонує широкі можливості для молодих фахівців, які допомагають їм отримати нові контакти, досвід та кваліфікацію з багатьма всесвітньо відомими організаціями. Це також дає вам унікальну можливість відвідати найкрасивіші місця Чеської Республіки.
Подивитись усі програми

Зв'яжіться з нами