Вiдгуки

Підготовчі програми

Показати більше

Подвійний диплом

Літо в Празі

Показати більше

Спортивні табори в Чеській Республіці

Показати більше

На мою думку, організація Міжнародний союз молоді дуже дружня і корисна компанія. Мій координатор Максим був доброзичливим до мене і дуже допоміг мені, коли я приїхав до Праги. Мені сподобалися історичні та старовинні місця міста. І ви можете легко подорожувати до багатьох країн Європи.

Хоссейн Сафейрад

 Англійська мова

Що мені дуже подобається в програмі мовного обміну, так це те, що я можу займатися не лише з одним, а й з кількома різними вчителями, і всі вони мають різні способи викладання, що дуже корисно, якщо подумати про це. Ви зможете вивчити правильну граматику, а також перевірити свої навички мовлення та вдосконалити їх. Вчителі є носіями мови, і вони категорично забороняють говорити будь-якою іншою мовою, але насправді це чудова техніка навчання. Тож я однозначно рекомендую всім МСМ!

Атцекен Ділан

 Чеська мова

Тренування фантастичні. Я люблю їх, так як виконую багато вправ. А також продуктивні уроки англійської, де ви виконуєте багато завдань. Я вважаю, що кожен повинен отримати такий досвід. Дякую МСМ!

Гомес Хіменес Алекса Дженеселлі

 Літня футбольна академія

Уроки дуже хороші, і мені подобаються всі куратори тут.

Ліле Чічуа

 Літня чеська академія

Досвід був неймовірний! Я побачив багато нових місць, дізнався багато нового про різні культури, знайшов нових друзів і отримав масу задоволення.

Ренарс Белрусс

 Літня мовна школа

Це був дійсно хороший досвід! Дякую МСМ за все.

Сара Кухальванда

 Літня мовна школа

Це мій перший раз у літній школі, і я був дуже радий подорожувати сюди сам. Коли я вперше прийшов в кампус Масарика, всі хвилювалися, але потім прийшов Стефан (мій куратор) і він був першим, хто заговорив англійською. Він здавався всім милим і після довгої подорожі жартував. Це всіх заспокоїло. Уроки мови дійсно виснажливі, тому що ми навчаємось 4 години, але у нас чудовий викладач із гарним почуттям гумору, і це полегшує уроки.

Кетута Халваші

 Літня мовна школа

Я хочу розповісти про академію МСМ, куди я ходжу зі своїми друзями. Це прекрасне місце. Вони зацікавлені нами, допомагають одразу, коли виникає проблема. Я щиро рекомендую МСМ для всіх студентів. Дякую за все.

Емре Кескінчі

 Базовий курс медицини

Спасибі МСМ за можливість познайомитись з молодими людьми з інших країн, з якими ми подружилися. Ми вивчили нові слова іншими мовами. Дякуємо компанії в цілому та гостинності персоналу за всі заходи, поїздки та інші моменти, завдяки яким наше перебування в Празі стало справжнім задоволенням.

Хуан Карлос Кумес

 Англійська мова

Я завжди мріяла побачити Прагу, і літній табір MSM Academy дав мені такий шанс. Я не тільки познайомилась з цим прекрасним містом, але й покращила свої знання англійської мови. Мені сподобалося, що куратори завжди були на зв'язку. Я вдячна МСМ за чудовий відпочинок і батькам за крутий подарунок на день народження!

Олена Богушевич

 Літня програма

Літній табір МСМ Академії в Празі став незабутнім досвідом, який я рекомендую кожному. На уроках англійської мови я підвищив свій рівень розмовної англійської до B1, а культурна програма дозволила мені дізнатися багато нового про історію та культуру Чеської Республіки. Особливо мені сподобалися екскурсії, які були і цікавими, і веселими! Куратори завжди були доступні та допомагали. Я дуже радий, що вибрав МСМ для літньої відпочинку. Я обов'язково повернусь наступного року!

Денис Головенко

 Літня програма

Я завжди мріяв про навчання в Чехії, але не знав, з чого почати. МСМ надав мені все необхідне для здійснення моєї мрії. Заняття були цікавими та захоплюючими, а викладачі – кваліфікованими та досвідченими. Завдяки підтримці МСМ Академії мене прийняли до Карлового університету в Празі, зараз я навчаюся на економічному факультеті. Я дуже вдячний МСМ за допомогу в реалізації мого плану.

Антон Рева

 Літня туристична практика в Празі

Я завжди хотіла вивчати інженерію, але не знала, який університет вибрати. МСМ допомогли мені вибрати правильний університет і програму навчання. Заняття були дуже насиченими, але я швидко адаптувалася до нового ритму життя. Завдяки підтримці МСМ мене прийняли до Чеського технічного університету, зараз я навчаюся на електротехнічному факультеті. Я дуже рада, що вибрала МСМ Академію в Празі, і рекомендую її всім, хто хоче навчатися в Чехії.

Каріна Александравічуте

 Річний базовий курс англійської мови

Як тільки я дізнався про програму подвійного диплому МСМ, я відразу зрозумів, що це те, що мені потрібно. Можливість отримати два дипломи двох престижних університетів – це унікальна можливість, яка відкриває для мене великі перспективи. Я дуже радий, що вибрав цю програму з МСМ Академією в Празі!

Кіран Хусейн

 Програма подвійного диплому

Ми були такі щасливі, коли наша дочка повернулася з літнього табору в Празі від МСМ. Вона була неймовірно щаслива, і ми теж. Програма була насиченою та цікавою, а куратори завжди були готові допомогти. Наша донька не тільки покращила знання англійської, а й знайшла нових друзів, з якими спілкується досі. Вона також зустріла нових друзів з усього світу. Ми обов'язково повернемося до вас наступного року.

Еррай

 Літня програма

Літній мовний табір МСМ в Празі був чудовим! Я дізнався про Чехію, а також зустрів нових друзів з усього світу, з якими досі спілкуюся. Дуже рекомендую!

Ван Сніхао (Алекс)

 Літня програма

Я дуже рада, що обрала річну програму підготовки до університету від МСМ Академії! За рік я суттєво покращила свої знання мови, а також отримала всі необхідні знання для вступу до університету. Куратори МСМ завжди були готові допомогти мені з будь-якими питаннями, вони справжні професіонали своєї справи!

Трофімова Валерія

 Річна програма

Я завжди хотів отримати освіту в одному з найкращих університетів світу. Завдяки програмі подвійного диплому від МСМ я можу отримати диплом від CULS у Празі та від Internationale Hochschule у Берліні. Це унікальна можливість, яка відкриває переді мною великі перспективи. Дякуємо МСМ Академії за це!

Дмитро Красовський

 Програма подвійного диплому

Я довго вивчав програми підготовки до університету в Чехії, і нарешті зупинився на МСМ Академії. Жодного разу не пошкодувала! Заняття були дуже ефективними, я отримав чудову мовну базу, а також дізнався багато нового про Чехію та її культуру.

Четін Деніз

 Річна програма

Я мріяв побачити Прагу, і ось моя мрія здійснилася! Літній мовний табір Міжнародного союзу молоді (MSM) дав мені таку можливість. Я побував у багатьох цікавих місцях, покращив свою англійську, і все було дуже круто! Дякую МСМ за незабутні враження!

Еміліано Грінхем

 Літня програма

Ми завжди хотіли, щоб наш син навчався в Європі. Завдяки фахівцям МСМ наша мрія здійснилася. Ми дуже задоволені програмою підготовки, особливо допомогою у виборі спеціальності та університету. Наш син живе і працює в Чехії вже чотири роки. Дякую, MSM Academy Prague!

Марина Валта

 Річна програма

Я завжди хотів навчатися в Чехії, але мені було трохи страшно їхати в іншу країну самому. Річна програма підготовки до університету в MSM допомогла мені адаптуватися до нового життя та культури. Координатори МСМ Академії в Празі завжди були поруч зі мною, допомагали з будь-якими питаннями та підтримували морально. Зрештою мене прийняли в ЧЗУ і вже три роки живу в Чехії! Дуже рекомендую!

Емад Зареафіфі

 Річна програма

Я приїхала до Праги з метою вступити до університету. Я не знала ні слова чеською, тому трохи розгубилася. Але співробітники МСМ Академії швидко та ефективно допомогли мені адаптуватися до нової країни. Уроки чеської мови були дуже корисними, і за кілька місяців я змогла вільно спілкуватися цією мовою. Крім того, я отримала багато корисної інформації про чеську культуру та історію. Я дуже вдячна МСМ за допомогу в реалізації моєї мрії.

Аріна Афанасьєва

 Річна програма

Я завжди мріяла отримати вищу освіту в Європі, але не знала, який університет вибрати. Програма подвійного диплому МСМ дала мені можливість порівняти кілька університетів і вибрати ті, які мені найбільше підходять. Завдяки цій програмі я змогла вступити та отримати диплом двох університетів.

Атефе Джаханбін

 Програма подвійного диплому

Наша донька завжди хотіла бути лікарем, і програма підготовки до університету МСМ Академії допомогла їй здійснити цю мрію. Завдяки університетській гарантії ми були впевнені, що наша донька зможе вступити до одного з найкращих медичних університетів Чехії. Ми дуже вдячні MSM за те, що допомогли їй вступити до Карлового університету!

Гумус Селен

 Річна програма

Ми дуже задоволені нашою роботою з MSM Academy. Шестимісячна програма MSM дала нам впевненість, що наш син отримає чудову освіту в одному з кращих університетів Чехії. І саме так і сталося. Дякую!

Поуя Сарві

 Річна програма

Ми дуже раді, що наша дочка обрала програму підготовки до університету MSM Academy. Вона отримала якісну мовну підготовку, що дозволило їй за кілька місяців вільно спілкуватися чеською мовою. Це додало їй впевненості в собі та допомогло швидше адаптуватися до життя в Чехії.

Алі Дегані

 Річна програма

Я завжди мріяв вивчати мистецтво в Чехії. Програма підготовки до університету MSM Academy Prague допомогла мені зрозуміти специфіку чеської системи освіти та підготуватися до іспитів. Заняття були дуже цікавими та пізнавальними, я зміг отримати багато корисної інформації про чеське мистецтво. Завдяки MSM я успішно вступив до Карлового університету в Празі.

Парвін

 Річна програма

Ми дуже задоволені співпрацею з MSM Academy. Програма підготовки до університету для МСМ дала нам впевненість, що наша донька отримає якісну освіту в одному з найкращих університетів Чехії. Гарантія вступу до університету позбавила нас хвилювань про майбутнє доньки.

Араш Мохсензаден

 Річна програма

Програма MSM Double Degree (Подвійний Диплом) – це можливість отримати освіту в двох найкращих університетах Європи. Це відкриває великі можливості для працевлаштування. Викладачі MSM Academy – професіонали своєї справи. Вони завжди готові допомогти і дати пораду. Я впевнений, що після закінчення програми MSM Double Degree я матиму все необхідне для успішної кар’єри.

Хай

 Програма подвійного диплому

Мовний літній табір у Празі просто супер! Я покращила свої знання англійської, дізналась багато нового про Чехію, а також чудово провела час! Я дуже рекомендую всім Міжнародний союз молоді (МСМ)!

Зінченко Сніжанна

 Літня програма

Ми обрали літній табір MSM Academy, тому що хотіли, щоб наша дитина отримала якісне навчання англійської мови та новий досвід. Програма повністю виправдала наші очікування. Заняття з англійської були продуктивними, а культурна програма дозволила дитині дізнатися багато нового про Чехію. Ми дуже раді, що наша дитина провела літні канікули в Празі!

Юлія Зернаєва

 Літня програма

Я завжди хотів бути інженером, і підготовча програма MSM Academy у Празі допомогла мені підготуватися до вступних іспитів до Чеський технічний університет. Заняття були дійсно добре організовані та ефективні, і я зміг успішно скласти іспити. Дуже рекомендую!

Мухаммед Гад

 Річна програма

Дуже сподобалася моя піврічна програма англійської мови в MSM Academy! Чарівність Праги в поєднанні з першокласною підтримкою координатора зробили це незабутнім досвідом. 5/5 зірок!

Пончо Рейес

 Піврічна програма

Шість місяців відвідувала програму чеської мови в MSM Academy. Надійність — це їх друге ім’я — від занять до розміщення — все було на місці. Дуже рекомендую для мовних ентузіастів!

Комба Тендай Блер

 Піврічна програма

Провів фантастичне літо в спортивному таборі MSM. Різноманітність заходів та підтримка координаторів були на найвищому рівні. Прага і її види додали ідеальної атмосфери. Палець вгору!

Антон Горсков

 Літня програма

Занурення в чеську мову з MSM на один рік – перевершило очікування. Надійна структура, захоплюючі заняття та краса Праги зробили його неперевершеним комбо. Досвід A+!

Ірина Рижкова

 Річна програма

Літні канікули в Празі від MSM Praha були найкращим подарунком, який ми могли зробити нашій доньці. Програма була насиченою та цікавою, а куратори завжди були на зв’язку. Наша донька не тільки покращила знання англійської, але й дізналася багато нового про Чехію та її культуру. Щаслива і задоволена повернулася додому. Дякую, МСМ!

Анна Мазур

 Літня програма

Ми довго вибирали мовний літній табір для сина і зупинилися на МСМ Академії в Празі. Ми були впевнені, що ця програма піде йому на користь, і не помилилися. Наш син не тільки покращив знання англійської мови, а й отримав новий досвід, який, безсумнівно, стане в нагоді йому в майбутньому. Ми дуже вдячні МСМ за незабутні канікули для нашого сина!

Василь Овчинников

 Літня програма

Я приїхав до Братислави з Казахстану, і програма підготовки до університету МСМ Академії допомогла мені швидко адаптуватися до життя в новій країні. Я дізнався багато корисної інформації про словацьку культуру та історію, а також про те, як отримати візу та подати документи на навчання.

Толен Тамірлан

 Річна програма

Я приїхала до Праги з Казахстану, не знаючи чеської мови. Але завдяки MSM Academy я змогла швидко адаптуватися до нової країни та розпочати навчання. Я дуже вдячна співробітникам МСМ за допомогу та підтримку.

Жанар Шаяхметова

 Річна програма

Річна програма підготовки до університету від МСМ допомогла мені зрозуміти всі нюанси вступу до університету в Чехії. Я отримав всю необхідну інформацію про вимоги до абітурієнтів, іспити та документи. Це дозволило мені без проблем підготуватися до вступу та потрапити до улюбленого університету. Дякуємо кураторам Академії МСМ!

Амір Бекназаров

 Літня програма

Ми дуже задоволені нашою співпрацею з MSM Academy. Однорічна програма МСМ дала нам впевненість, що наш син отримає чудову освіту в одному з найкращих університетів Словаччини. І саме так і сталося. Дякую!

Оразбаєв Медеу

 Річна програма

Програми англійської мови в МСМ Академії кардинально змінюють ситуацію. Підтримка координатора – це як особистий гід у Празі. Якщо ви хочете без проблем навчатися за кордоном, це те місце.

Василь Бойко

 Річна програма

Літній табір MSM Academy пройшов на ура! Від спортивних до культурних екскурсій – це було ідеальне поєднання. Дякую координаторам за те, що все пройшло без проблем. Вже планую свій наступний візит!

Олег Мигалко

 Літня програма

Вивчення англійської мови в МСМ Академії більше схоже на пригоду, ніж на програму. Надійність — це їхня сила, а магія Праги додає ідеальний штрих. Безумовно, це обов’язково потрібно спробувати для тих, хто вивчає мову!

Анна Ковач

 Річна програма

Вивчення англійської мови в MSM Academy більше схоже на цікаву пригоду, ніж на програму. Надійність — це їхня сила, а магія Праги додає ідеальний штрих. Безумовно, це обов’язково потрібно спробувати для тих, хто вивчає мову!

Ігор Лемеш

 Літня програма

Зв'яжіться з нами