Переваги МСМ

студенти МСМ msmstudy.com.ua

Широкий вибір освітніх програм за кордоном

«Міжнародний Союз Молоді» (МСМ) —- єдина чеська освітня компанія, яка пропонує різноманітні та високоякісні навчальні програми за кордоном, що задовольняють будь-які побажання та враховують різні запити від студентів (канікулярні програми, літні мовні курси, спортивні програми, вищу та середню освіту, програми подвійних дипломів, професійні стажування).

Ми пропонуємо освітні програми в Чехії, Німеччині, Великобританії, Франції, США, Канаді, Іспанії, Швейцарії, Австрії, Мальті, Малайзії, Ірландії та багатьох інших країнах світу.

Надійність та безпека життя за кордоном 

За роки плідної роботи МСМ має велику кількість патронатів , куди входять:

  • Міністерства закордонних справ (України та країн СНД)
  • Посольство України
  • Посольство Казахстану
  • Міністерство молоді та спорту України
  • Департамент освіти і науки, молоді та спорту м. Київ
  • Федерація Футболу Чехії
  • Федерація Футболу Праги
  • Федерація Футболу Києва
  • British Council в Празі
  • Провідні та найстаріші державні вищі навчальні заклади Чехії — The Czech University of Life Sciences in Prague (CZU) та The Czech Technical University in Prague (CVUT).

МСМ є членом Асоціації готелів та ресторанів Чеської Республіки — організації, яка контролює якість прийому іноземців на території Чехії.

МСМ щорічно організовує найбільші в Празі акції і заходи, такі як: Міжнародний Студентський Бал і освітню виставку в палаці Жофін; Слов’янський Вечір в палаці Жофін.

МСМ — єдина чеська компанія, яка є постійним учасником міжнародних виставок і форумів, таких як ICEF — що гарантує відповідність компанії всім міжнародним стандартам та найактуальніщі освітні програми за кордоном.

Унікальні можливості для закордонних студентів 

Завдяки партнерству МСМ з найбільшими компаніями Чехії, ми пропонуємо нашим студентам унікальні бонуси, такі як:

Безлімітний абонемент в провідну мережу фітнес-клубів в Празі всім учасникам будь-якої річної програми; партнерство з компаніями Nike і Yoma — можливість забезпечити студентів красивою та зручною формою для занять спортом на всі літні програми.

Співпраця з компанією Vodafone гарантує найдешевші місцеві та закордонні дзвінки для наших студентів.

За версією страхової компанії Slavia, Міжнародний Союз Молоді давно є одним з найбільш якісних і відповідальних партнерів за програмою «Slavia — Студент», яка визначає швидкість рішення медичного випадку як з докторами, так і з самою страховою компанією.

Національний мікс та міжнародне середовище 

На наші програми щорічно приїжджають студенти не тільки з країн СНД, але й з Бразилії, Мексики, США, Македонії, Ірландії, Франції, Великобританії, ОАЕ, Сінгапуру і багатьох інших! Обираючи програми МСМ, ви знайдете друзів в серці Європи з різних куточків нашої Планети! Щорічно ми приймаємо більше 2000 студентів!

Максимальне занурення у європейський мовний простір 

Наші річні та семестрові програми проходять на кампусах провідних державних університетів Праги — The Czech University of Life Sciences in Prague (CZU) та The Czech Technical University in Prague (CVUT). Весь викладацький склад — це професора університетів. Наші студенти з перших днів перебування в Празі, крім доступу до всіх підрозділів університетів, таких як бібліотеки, наукові і спортивні центри мають можливість брати участь у різноманітних форумах, виставках, презентаціях, міжнародних програмах університетів. Всі студенти МСМ під час навчання на програмах живуть в чеських гуртожитках разом з чеськими студентами, що дає додаткову мовну практику і інтеграцію в чеське студентське середовище.

Всі викладачі короткострокових курсів — це носії мови, фахівці в викладанні іноземних мов, що мають відповідні дипломи та сертифікати та інтегрують студентів в усі освітні програми за кордоном.

Зручність та оперативність 

Наявність своїх філій МСМ в Києві більше ніж 2500 представників по всьому світу, сайтів МСМ на різних мовах роблять роботу МСМ зі студентами та їх батьками зручною, надійною і оперативною!

Зв'яжіться з нами