Патронати

AС Sparta Praha

AC Sparta Praha – один з найуспішніших клубів чеського футболу, заснований у 1893 році. “Спарта” є 12-кратним чемпіоном Чехії та регулярно представляє чеський футбол на змаганнях УЄФА (Ліга чемпіонів, Кубок УЄФА та Ліга Європи). В сезоні 2011/2014 ФК “Спарта” виграв 36-ий титул чемпіонів Чехії.

FAČR

Футбольна асоціація Чехії є головним органом футболу в Чехії, що знаходиться у Празі. Вона організовує різні змагання, серед яких Чемпіонат Чехії.

Swiss Education Group

Swiss Education Group – це освітня група, яка об’єднує приватні школи готельного бізнесу. Під керівництвом компанії є 5 шкіл, розташованих у 7 мальовничих кампусах, в яких навчається 6 500 студентів з 111 країн. Кожна школа має унікальне місце розташування та навчальну програму, спеціально розроблену для підготовки фахівців у готельній індустрії.

ČZU

Чеський Аграрний Університет виступає центром отримання освіти в галузі сільського господарства та лісового господарства в Чеській Республіці. Нещодавно він розширив можливості надання освіти в екологічній сфері та в області охорони навколишнього середовища, одночасно маючи найсильніший факультет управління в Чеській Республіці. Більше уваги приділяється підготовці фахівців з економіки, сільського господарства, народного господарства та міжнародних відносин.

ČVUT

Чеський Технічний Університет у Празі є одним із найстаріших чеських університетів, який відзначив свій 300-річний ювілей у 2007 році, основним завданням якого є підготовка молодих спеціалістів та науковців у технічній сфері. Тому Чеський Технічний Університет відіграє важливу роль у розвитку науково-педагогічного та технічного секторів, надаючи можливості активним дослідженням, які проводяться відповідно до соціальних вимог та глобальних тенденцій.

Посольство України в Чеській Республіці

Десятки або навіть сотні заявників щодня подають документи до Консульського департаменту України. Основним завданням Посольства України в Празі є представництво інтересів України, сприяння та розвиток політичних, економічних, культурних, наукових та інших зв’язків, а також захист прав та інтересів громадян та юридичних осіб Україна, які знаходяться в Чеській Республіці.

Посольство Казахстану в Чеській Республіці

Дипломатичні відносини між Казахстаном та Чехією були встановлені 1 січня 1993 року. Відкриття Посольства Республіки Казахстан в Чеській Республіці відбулося у вересні 1993 року, а в грудні 1994 року було відкрито Посольство Чеської Республіки в Республіці Казахстан. Дипломатична місія Республіки Казахстан, яка була перетворена в Посольство в 2004 році, працює в Чеській Республіці з квітня 1997 року.

Зв'яжіться з нами