Міжнародний Союз Молоді та VŠCHT

Лого-МСМ
msm-academy
University of Chemistry and Technology in Prague

Університетська освіта та її якість визначає майбутній успіх людини не тільки в її кар’єрі, але в інших областях життя. Ми отримуємо корисні знання і навички, вчимося логічно і аналітично мислити саме в університеті. Хіміко-Технологічний Університет в Празі (VŠCHT ) – є одним з найвимогливіших університетів Європи. Після навчання ви зможете знайти роботу не лише в Чеській Республіці чи навіть Європі, а і у всьому світі.

Наш партрнер VŠCHT

У березні 2021 року Міжнародний Союз Молоді та Хіміко-Технологічний університет в Празі підписали угоду про співпрацю. Зараз у Вас є змога отримати якісні мовні курси саме у VŠCHT з підтримкою МСМ. Це допоможе Вам не лише вивчити чеську мову, але і підготуватися до вступних іспитів в університети.

Викладачі на мовних курсах – це професори з багаторічним досвідом. В університеті є сучасні, добре облаштовані класні кімнати, де наші студенти мають змогу вивчати мову в комфорті. Окрім якісних мовних курсів Ви матимете насичену культурну програму та повний супровід наших кураторів упродовж цілого року.

Після закінчення курсу Ви зможете вступати не тільки до Хіміко-Технологічного Університету, але й до будь-якого іншого державного чи приватного університету Чеської Республіки. Ви отримаєте  необхідні знання, знайдете нових друзів та проведете незабутній час у самому серці Європи.

Хіміко-Технологічний університет в Празі

VŠCHT, як самостійний університет, був відкритий у 1952 році, але при цьому він має багату історію, адже історія його створення сягає ще часів Середньовіччя. Першими викладачами у VŠCHT були лауреати Нобелівської премії та всесвітньо визнані хіміки, які тепер є частиною історії науки.

В університеті можна здобути освіту з технічної хімії, хімічних та біохімічних технологій, інженерії матеріалів та хімії, харчової хімії, екологічних, економічних та бізнес-досліджень.

Міжнародний Союз Молоді та Хіміко-Технологічний університет в Празі для міжнародних студентів

Для всіх студентів, навіть для іноземців, навчання в державних університетах Чеської Республіки є безкоштовним. Головна умова – знання чеської мови на хорошому рівні.

Хіміко-технологічний університет у Празі приймає студентів з усього світу та пишається своїми міжнародними студентами. Мовні курси у VŠCHT допоможуть Вам вивчити чеську мову та підготуватися до вступу в омріяний ВНЗ та на омріяну спеціальність.

Випускники VŠCHT працюють у великих компаніях і в міжнародних корпораціях. Партнерами університету є такі відомі організації, як Unipetrol, найбільша нафтопереробна компанія Чеської Республіки та фармацевтична компанія Zentiva. Його колишні студенти займають посади експертів-хіміків, технологів та менеджерів і навіть під час навчання багато з них проходять міжнародні стажування.

Викладачі зацікавлені в роботі зі студентами, тому заохочують їх інтерес до наукової діяльності. Кожен студент бере участь у конференціях і, щороку, постійно підвищує свою кваліфікацію – для студентів, які мріють присвятити себе науковим дослідженням, це дуже важливо. Заняття чеською мовою проводять досвідчені та кваліфіковані викладачі, які знайомі з процесом вступних іспитів до кожного університету Чеської Республіки, а не лише до VŠCHT.