Міжнародний Союз Молоді та ČVUT

Лого-МСМ
msm-academy
ctu
ctu

Для всіх, хто планує навчатися на бакалавраті, хоче продовжити навчання в магістратурі, або ж здобути другу вищу освіту в чеських університетах безкоштовно чеською мовою (або навчатися за доступною ціною англійською), Міжнародний Союз Молоді пропонує подати заявку на річні або піврічні підготовчі курси в державних університетах Чеської Республіки, одним із яких є ČVUT (České vysoké učení technické v Praze)!

Державні університети дають гарантію для посольств Чехії, що студент дійсно збирається навчатися. А також для батьків, що студент отримає якісну освіту, котра включає в себе європейські методи навчання. У Чехії кожен державний університет цінує свій статус, рейтинг і акредитацію. Чеські державні університетські дипломи визнаються не тільки у всьому Європейському Союзі, а й навіть у США.

Найпрестижнішим і одним із найстаріших чеських університетів, який пропонує вищу технічну освіту, є Чеський Технічний Університет у Празі, www.cvut.cz

ČVUT був заснований у 1707 році. Це найстаріший технічний університет у Центральній Європі та найстаріший державний технічний університет у світі. Випускниками університету є багато відомих європейських вчених, зокрема Крістіан Допплер, Володимир Прелог та інші. Сьогодні на 8 факультетах університету навчається понад 24 500 студентів. Навчання ведеться за 115 програмами за 419 спеціальностями. Студенти ČVUT беруть активну участь у міжнародних програмах обміну. Кожен випускник магістерської програми проводить за кордоном не менше 1 семестру. Університет тісно співпрацює з багатьма компаніями, серед яких Toyota, Skanska, Bosch, Siemens, Honeywell, GE, Rockwell, ABB Group, McKinsey, DaimlerChrysler, Skoda Auto, Ericsson, Vodafone.

Міжнародний Союз Молоді рекомендує пройти мовний курс МСМ саме на базі Чеського технічного університету, котрий допоможе вступити до державних університетів Чеської Республіки.

Усі викладачі підготовчих курсів – професори ЧВУТ, що дуже важливо! Завдяки багаторічній співпраці МСМ з упевненістю стверджує, що ČVUT надає якісну та ефективну освіту, без нудних лекцій та вечорів, завантажених домашніми завданнями.

Відомий вислів «тренуватися наполегливо, битися легко» повністю характеризує процес підготовки до вступу на підготовчий курс. ČVUT отримав право та акредитацію від Міністерства освіти Чехії на проведення державних іспитів для іноземців з метою отримання постійного місця проживання в Чехії, а також для підвищення мовного рівня іноземних дипломатів Чеської Республіки.

ctu

ČVUT також має право проводити іспити та видавати державні дипломи про рівень знання чеської або іноземної мови. Наприклад, якщо студент отримує сертифікат про знання чеської мови на рівні B2 від ČVUT, велика кількість державних і приватних університетів Чеської Республіки приймають ці сертифікати як підтвердження рівня володіння мовою.

Під час навчання студенти проживають в університетських гуртожитках, у яких мешкають не лише студенти з Чехії, але і з усього світу.

Усім батькам наполегливо радимо обирати для своїх дітей житло саме в університетських гуртожитках. Це буде корисно як з точки зору мовної практики, так і для безпеки і контролю студентів. В університетських містечках Чеської Республіки діють суворі правила поведінки студентів та дотримання правил внутрішнього розпорядку.

ctu

Contact Us