Брошури

Освіта в Чехії

Якщо ви бажаєте отримати якісну та престижну вищу освіту, яка визнається у всіх країнах Європи, а також США, вам обов’язково варто звернути увагу на навчання в Чехії. Чеські університети надають можливість іноземцю отримати безкоштовну освіту та стипендію, але для цього необхідно знати чеську мову на достатньому для навчання рівні.

ЗАВАНТАЖИТИ

Подвійний диплом: Чехія + Швейцарія

Два дипломи з двох європейських країн покращать ваше резюме та додадуть вам міжнародної привабливості. Ви отримаєте ступінь бакалавра з «Бізнес-адміністрування» в University College Prague (UCP), Прага. Крім того, ви отримаєте другий диплом за спеціальністю «Міжнародний готельний менеджмент» від Hotel Institute Montreux (HIM), членом Swiss Education Group (SEG), світовим лідером у галузі гостинної освіти, або за спеціальністю «Міжнародний бізнес у готельному та туристичному менеджменті» від університету César Ritz.

ЗАВАНТАЖИТИ

Подвійний диплом: Чехія + США

Подвійний диплом: Чехія + США – це унікальна можливість отримати європейську та американську освіту всього за три роки. Освіта на різних континентах, стажування по всьому світу, вивчення європейської та американської культури – все це ви знайдете в ексклюзивній програмі Подвійного диплому.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс чеської від Академії МСМ

Якщо ви шукаєте якісні освітні програми в Чехії, цей річний курс для вас. Усі наші викладачі є носіями мови з багаторічним досвідом викладання мови. Ви також можете додати додаткові предмети (за додаткову плату) у другому семестрі, адаптувавши курс до вашої майбутньої професії.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс чеської з економічним профілем

Підготовчий курс МСМ спрямований на вивчення чеської мови та поглиблене вивчення математики та англійської мови. Вашим результатом буде успішне вступ на будь-яку економічну спеціальність в Чехії. Ви станете на крок ближче до успішного майбутнього з МСМ!

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс чеської мови з технічним профілем

Спеціалізована програма підготовки до вступу на технічні спеціальності в провідних державних університетах Чехії.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс чеської з медичним профілем

Підготовчий курс до вступу на медичні спеціальності в провідні університети Чехії розроблено за сприяння Міжнародного союзу молоді в Празі. Випускники курсу мають можливість вступити на медичні факультети найкращих університетів Чехії. Заняття проводять досвідчені викладачі.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс чеської мови з гуманітарним профілем

Підготовчі програми МСМ у провідних державних університетах гарантують Вам вільне володіння чеською мовою та вступ до найкращих університетів Чехії на будь-яку гуманітарну спеціальність. Після закінчення програми ви станете володарем європейського міжнародного диплому та професіоналом своєї справи.

ЗАВАНТАЖИТИ

Однорічний курс чеської мови з творчим профілем

МСМ розробила унікальну програму підготовки до вступу на творчі спеціальності – високий рівень чеської мови, допомога у створенні портфоліо та кваліфікований кураторський супровід на всіх етапах вступу.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс англійської мови IELTS

Підготовчий курс МСМ – це ваш шанс на успішне майбутнє! Пройдіть річний курс англійської мови в Празі та отримайте міжнародний сертифікат IELTS від British Council. Вивчайте англійську з МСМ і подавайте документи до найкращих університетів Чехії та Європи англійською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс англійської з економічним профілем

Підготовчий курс для МСМ спрямований на володіння чеською мовою, а також на поглиблене вивчення математики та англійської мови. Успішне проходження курсу призведе до вступу на будь-яку економічну спеціальність в Чехії, наблизивши вас до успішного майбутнього з МСМ!

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс англійської мови з технічним профілем

Найкращі технічні університети Чехії, практичне застосування знань і європейський диплом допоможуть вам досягти поставлених цілей. Підготовчий курс Чеського Технічного університету разом з МСМ гарантує вам втілення найсміливіших амбіцій.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс англійської мови з медичним профілем

МСМ спільно з Чеським технічним університетом та Економічним університетом підготували для вас унікальну програму, спрямовану на успішний вступ до медицини, яка включає вивчення чеської мови на рівні B2-C1 та поглиблене навчання з біології, хімії та фізики.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс англійської мови з гуманітарним профілем

Підготовчі програми для МСМ у найкращих державних університетах забезпечують володіння чеською мовою та вступ до найкращих університетів Чехії на будь-яку гуманітарну спеціалізацію. Після завершення програми ви отримаєте європейський міжнародний диплом і станете кваліфікованим професіоналом у своїй галузі.

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс англійської мови з творчим профілем

МСМ створив ексклюзивну програму підготовки до вступу на творчі спеціальності, яка пропонує поглиблене знання чеської мови, керівництво у створенні портфоліо та експертну кураторську підтримку протягом усього процесу вступу.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс чеської від МСМ Академії

Ця програма спрямована на підготовку студентів до вступних іспитів до чеських університетів чеською мовою. Під час цього інтенсивного курсу студенти отримають необхідні знання для успішного навчання в Чехії.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс чеської з економічним профілем

Ці мовні курси розроблені у співпраці з Чеським аграрним університетом і викладаються професорами цього державного університету. Додаткові заняття в Академії МСМ допоможуть вам освоїти всю необхідну термінологію з економіки та підготуватися до вступу в бажаний ВНЗ.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс чеської мови з технічним профілем

Якщо ви цікавитесь технічними спеціальностями та мрієте отримати якісну та престижну освіту в одному з технічних університетів Чехії чи Європи, то ця програма саме те, що вам потрібно! Навчання проводять досвідчені викладачі.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс чеської з медичним профілем

Цей спеціалізований курс чеської мови та профільних предметів триває 1 семестр. За цей час ми підготуємо вас до успішної здачі вступних іспитів до обраного вами університету за спеціальністю медицина. Наш навчальний курс складається з інтенсивного вивчення чеської мови та підвищення кваліфікації з хімії, біології, фізики та математики.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс чеської мови з гуманітарним профілем

Шестимісячні мовні курси в Празі з вивченням чеської або англійської розроблені спільно з двома провідними державними університетами Чехії – Чеським технічним університетом і Чеським аграрним університетом.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс чеської мови з творчим профілем

Творчі університети в Чехії дуже вимогливі і мають різні спеціальності. Викладачі – професіонали з багаторічним досвідом. На шестимісячних мовних курсах ми не тільки допоможемо вам вивчити чеську мову та отримати сертифікат у найкоротші терміни, але й підготуємось до профільних предметів для вступу до університету.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс англійської мови IELTS

Ця підготовча програма включає інтенсивний шестимісячний курс англійської мови та здачу міжнародного іспиту IELTS, який необхідний для вступу до багатьох закордонних університетів, а також для працевлаштування в престижних компаніях.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс англійської з економічним профілем

Ці мовні курси створені у партнерстві з Чеським університетом природничих наук і проводяться професорами цього поважного закладу. Додаткові заняття в МСМ Академії допоможуть вам освоїти основну економічну термінологію та підготуватися до вступу до обраного ВНЗ.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс англійської мови з технічним профілем

Якщо ви маєте пристрасть до технічних спеціальностей і прагнете отримати високоякісну та високоповажну освіту в одному з технічних університетів Чехії чи Європи, тоді ця програма є ідеальним вибором для вас! Курси ведуть досвідчені викладачі.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс англійської мови з медичним профілем

Цей курс спрямований на те, щоб у найкоротші терміни підвищити рівень володіння нашими студентами англійською мовою та підготувати їх до успішної здачі вступних іспитів з хімії, біології, фізики та математики. Програма також надає студентам базові знання чеської мови та допомагає пройти процес нострифікації.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс англійської мови з гуманітарним профілем

Шестимісячні мовні курси в Празі, зосереджені на вивченні чеської та англійської мов, були розроблені у співпраці з двома відомими державними університетами Чеської Республіки – Чеським технічним університетом та Чеським аграрним університетом.

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс англійської мови з творчим профілем

Творчі університети в Чеській Республіці відрізняються високою ретельністю і пропонують широкий спектр спеціальностей. Викладачі – досвідчені професіонали з великим досвідом. Під час шестимісячних мовних курсів ми прагнемо не тільки допомогти вам швидко вивчити чеську мову та отримати сертифікат, але й підготувати вас до спеціальних предметів, необхідних для вступу до університету.

ЗАВАНТАЖИТИ

Літо в Празі з МСМ

МСМ пропонує ексклюзивні літні враження для ваших дітей, поєднуючи активний відпочинок із комплексною освітньою програмою, включаючи курси іноземних мов, Футбольну Академію МСМ та насичену культурну програму.

ЗАВАНТАЖИТИ

Літня футбольна академія MСM

Програма літнього футбольного табору в Празі включає інтенсивні футбольні тренування на кращих полях Праги, а також уроки англійської мови з носіями мови. Літній табір проходить на базі найкращого футбольного клубу – FC Sparta Prague.

ЗАВАНТАЖИТИ

Академія тенісу МСМ

Мрієте про професійну тенісну кар’єру? Або просто не уявляєте свого життя без тенісу? Міжнародний союз молоді спільно з тенісною академією MSM створили унікальну програму, яка допомагає юним тенісистам вдосконалювати свої навички тенісу та англійської мови в Празі з професіоналами!

ЗАВАНТАЖИТИ

Академія фітнесу МСМ

Ця унікальна програма спрямована на зміцнення фізичного здоров’я та зміцнення духу. Всього за місяць ви навчитеся правильно доглядати за своєю фігурою без шкоди для здоров’я і дізнаєтеся, які види фізичних вправ і програми харчування вам найбільше підходять.

ЗАВАНТАЖИТИ

Академія танцю МСМ

Танці і постійний рух – важлива частина вашого життя? Бажаєте провести літо активно, продуктивно та незабутньо? Пориньте у світ руху та танцю! Міжнародний союз молоді спільно з танцювальним колективом «Prague Breakin School» розробили унікальну програму, яка дає можливість молодим танцюристам отримати максимально професійну підготовку в Празі, а також підвищити рівень англійської!

ЗАВАНТАЖИТИ

Академія бойових мистецтв МСМ

Зміцнюйте свій моральний дух, спортивні здібності та вдосконалюйте англійську в центрі Європи! МСМ спільно з однією з найбільших мереж фітнес-клубів Xplore Fitness розробили унікальну фітнес-програму для молоді, спрямовану на зміцнення духу та фізичне здоров’я!

ЗАВАНТАЖИТИ

Річний курс словацької мови в EUBA

Підготовча програма для вступу до університетів Словаччини. Програма розроблена Міжнародним союзом молоді у співпраці з провідним державним університетом Словаччини – Університетом економіки в Братиславі (EUBA).

ЗАВАНТАЖИТИ

Піврічний курс словацької мови в EUBA

Ця програма розроблена для підготовки студентів до успішного вступу до університетів Словаччини. Його пропонує Університет економіки в Братиславі (EUBA), провідний державний університет Словаччини, у партнерстві з Міжнародним союзом молоді.

ЗАВАНТАЖИТИ

Зв'яжіться з нами