Про нас

Міжнародний Союз Молоді (Mezinárodní Svaz Mládeže z.s.) – це організація, яка об’єднує студентів і молодих людей з усього світу.

МИ ПРАЦЮЄМО В ЧЕХІЇ З 2007 РОКУ.

За ці роки ми створили різноманітні освітні, культурні та розважальні програми для наших студентів і розвинули тісне партнерство з різними університетами Праги. Міжнародний Союз Молоді вважає, що навчання за кордоном і обмін студентами посилюють освітню місію багатьох університетів Чеської Республіки. Зокрема, Міжнародний Союз Молоді співпрацює зі студентами, іноземними факультетами та університетськими кафедрами для створення, управління та просування навчальних програм за кордоном.

Міжнародний Союз Молоді пропонує повний спектр послуг для студентів, які хотіли б навчатися за кордоном, і консультує їх з академічних, культурних і фінансових питань. Подібним чином консультанти МСМ вітають новоприбулих іноземних студентів і допомогають їм підказками щодо студентського життя. МСМ також сприяє міжнародним угодам і програмам і виступає сполучною ланкою між університетами та майбутніми студентами.


НАША МІСІЯ

Проект Міжнародного Союзу Молоді «Освіта в Празі» надає необхідну інформацію, консультації та підготовчу допомогу для молодих людей, які хотіли б дізнатися більше про систему освіти в Чеській Республіці та планують навчатися в її престижних державних і приватних університетах.

Окрім забезпечення найвищих академічних стандартів, МСМ також має на меті дати студентам точну інформацію про культуру Центральної Європи. З моменту свого створення МСМ успішно виконує цю місію.


НАШІ ПРІОРИТЕТИ

КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

Запропонувати найефективніші пропозиції за найдоступнішими цінами

ІНФОРМАЦІЯ

Надавати повні інформаційні послуги

ПРОЖИВАННЯ

Надавати повні інформаційні послуги

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Допомогти з працевлаштуванням

ДОВІДКА

Гарантувати постійний контакт зі студентами

ОСВІТА З МІЖНАРОДНИМ СОЮЗОМ МОЛОДІ

Міжнародний Союз Молоді починав як компанія, що займалася подіями. Ми росли і в 2007 році визначили головний напрямок нашої роботи – навчання студентів по всьому світу. Сьогодні ми працюємо з понад 2 000 студентами щороку та пропонуємо широкий спектр освітніх програм у Чехії.

Міжнародний Союз Молоді має філії в Україні та Казахстані, які співпрацюють з багатьма партнерами по всій країні, а наш головний офіс знаходиться в Празі, Чехія. Ми надаємо консультаційні послуги, освітню допомогу, візову підтримку, імміграційні консультації, пропонуємо проживання, страхування, трансфер з аеропорту, організовуємо культурні програми, розваги та подорожі.

У нас є короткострокові літні програми , які спрямовані на ознайомлення студентів з чеською мовою, відвідування основних визначних пам’яток і знайомство з чеською культурою. Крім того, ми пропонуємо довгострокові програми на півроку та повний навчальний рік , основною метою яких є вивчення чеської мови та складання вступних іспитів до університетів. Ми співпрацюємо з різними навчальними закладами в Празі, які пропонують підготовчі мовні програми для вступу та навчальні академічні програми з навчанням англійською та чеською мовами.

Також Міжнародний Союз Молоді організовує унікальні спортивні програми (футбольні, тенісні, фітнес-табори, табори з танців та бойових мистецтв). В цих програмах поєднуються тренування та вивчення мов. Футбольний літній табір орієнтований на надання базових мовних знань та проведення футбольних тренувань на полях найкращого футбольного клубу Чехії – празької Спарти (www.sparta.cz), постійного учасника Ліги Чемпіонів, Ліги Європи, Асоціації Футболу Чехії (www.cmfs.cz) і NIKE.

Ми виступаємо організаторами Слов’янського вечора, який спрямований на участь усіх слов’янських народів у Празі. Також ми організовуємо міжнародні студентські бали, а також бали для конкретних університетів. Крім того, ми ініціюємо різноманітні фестивалі, в яких приймає участь понад 20 000 учасників.

Наші програми:

 • Літні мовні табори
 • Літні спортивні табори
 • Тримісячні мовні курси
 • Піврічні мовні курси
 • Річний мовний курс
 • Курси підготовки до іспитів (IELTS, TOEFL тощо)
 • Підготовчі програми для вступу
 • Програми обміну
 • Середня освіта
 • Бакалаврські програми
 • Магістерські програми

РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Щороку Міжнародний Союз Молоді бере участь в освітніх ярмарках, які виявилися корисними не лише для нашої організації, а й для наших партнерів. Наш досвід участі в таких подіях був дуже продуктивним і ефективно допоміг нам охопити цільову аудиторію.

ОСВІТНІ ЯРМАРКИ ДОПОМАГАЮТЬ ЗАЛУЧИТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ І ПРИВЕРНУТИ УВАГУ НАШИХ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ. ПІД ЧАС ЦИХ ПОДІЙ УЧНІ ОТРИМУЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОЗНАЙОМИТИСЯ ЗІ ШКОЛАМИ ТА ПРОГРАМАМИ, ЯКІ ВОНИ ПРОПОНУЮТЬ.

Основною метою цих освітніх ярмарків є просування коледжів, університетів і шкіл, з якими ми співпрацюємо, залучення нових клієнтів і встановлення нових партнерських відносин з іншими організаціями.

Як зазначалося вище, Міжнародний Союз Молоді має філії в Україні, Казахстані та велику кількість партнерів у цих країнах; тому кожного разу, коли хтось із наших партнерів або компаній, з якими ми працюємо, бере участь у будь-якому фаховому ярмарку чи іншій освітній події, вони представляють нашу компанію, а також програми, які ми пропонуємо.

Зв'яжіться з нами