Празький Зоопарк: 23.06.2020

Prague Zoo msmstudy.eu

23 червня 2020 року студенти Міжнародного Союзу Молоді вирушили на захоплюючу екскурсію в Празький Зоопарк. Студентів за старою традицією супроводжували наші відповідальні куратори і фотограф МСМ.

У рейтингу журналу Forbes Traveler Празький Зоопарк зайняв почесне 7 місце серед кращих зоопарків у всьому світі. На його території мешкає понад 4804 тварин з 696 різних видів. Наші студенти прогулялися по відкритим і закритим павільйонів зоопарку, помилувалися кумедними пінгвінами, граціозними пантерами і тиграми, і навіть познайомилися з величезними горилами. Справжні тропічні джунглі чекали їх в Індонезійському павільйоні, а також на території зоопарку можна було підкріпитися в розташованих тут кафе та придбати смачні ласощі в різноманітних кіосках.

Празький зоопарк також відомий своєю канатною дорогою, яка з’єднує дві його території. В цілому наша екскурсія пройшла добре: студенти підготовчих програм цікаво провели час під теплим літнім сонцем, відпочили після насиченого подіями року і набралися нових вражень. Ми бажаємо кожному з них удачі в новому навчальному році, адже всі з них вже вдало пройшли вступними випробуваннями і стали студентами обраних ними вузів Чехії. Попереду у нас ще трохи екскурсій, але навчальний процес в МСМ вже позаду. Нам буде не вистачати наших студентів і ми з радість чекаємо їх в гості, в нашому офісі в Празі!

Для того, щоб ознайомитися з екскурсією в деталях – натискайте на кнопку внизу і переходите до детального фото звіт. Також не забувайте підписатися на наш Instagram, щоб завжди залишатися в курсі подій.

Зв'яжіться з нами