Празький зоопарк: 06.01.2020

Празький зоопарк msmstudy.eu

Празький зоопарк є найбільшим в Європі і входить в 10-ку найкращих зоопарків світу, тому приїхати в Прагу і не побувати там – значить втратити яскраві і незабутні враження. Студенти зимових канікулярних програм Міжнародного Союзу Молоді 6 січня 2020 року відвідали дивовижний і захоплюючий зоопарк в Празі.

Зоопарк в Празі зустрічає відвідувачів з 1931 року. Його унікальність не тільки в територіальній величі, а й в тому, що утримання тварин максимально наближене до їх природнього проживання в дикій природі. Прогулюючись по парку ви не зустрінете повністю закриті і одноманітні вольєри, навпаки, ви побачите як цікаво змінюється флора, рельєф і антураж у кожної тварини.

Територія зоопарку займає 600 000 м ² і знаходиться в Тройській улоговині, що ділить її на два рівня. Дві частини з’єднує канатна дорога, дозволяючи відвідувачам побачити життя зоопарку з висоти пташиного польоту.

Ви тільки уявіть, що за один день ви можете побачити 160 видів ссавців, 270 видів птахів, 120 видів плазунів, 10 видів амфібій, 60 видів риб один вид хрящової риби, 31 вид безхребетних! Найцікавіше, що з них 471 вид занесено до Червоної книги. Також на території зоопарку ростуть різні рідкісні рослини.

Наші студенти зимових канікулярних програм познайомилися з празьким зоопарком і його дивним живим світом. Подивіться фотографії, як це було — для цього натисніть на кнопку внизу.

Зв'яжіться з нами