Празький Град 08.02.2020

Празький Град msmstudy.eu

Багато туристів люблять Прагу саме за те, що вона багата на пам’ятки культури. Екскурсія по Празькому Граду, безсумнівно, входить в список “Places to visit before you die”. Для студентів піврічних мовних курсів МСМ 8 лютого 2020 року було органазовано знайомство з цим великим і знаменитим місцем.

Празький Град — це наймасштабніша фортеця на території Чехії, що простягнулася уздовж вершини пагорба. Він заснований ще в 9 столітті і до цього дня є найбільшим історико-політичним і культурним центром країни, а також найбільшим замковим комплексом світу.

Екскурсовод розповів студентам про історію Празького Граду і показав всі основні місця і пам’ятки. Так, вони побували на оглядовому терасі в Терезіанському крилі, пройшлися вздовж знаменитої Золотої вулички, зробили безліч фотографій на тлі готичного собору Святого Віта і побачили все Старе місто з оглядового майданчика.

Екскурсія по Празькому Граду є такою, що запам’ятовується не тільки завдяки великою кількістю пам’яток і багатою історією, а й завдяки церемонії зміни варти, яка проходить в супроводі оркестру. На території замкового комплексу знаходиться резиденція президента, яку охороняє елітна гвардія.

Всю екскурсію студентів супроводжував фотограф, щоб сфотографувати найцікавіші моменти. Подивіться фоторепортаж з цього дня нижче. Також у нас є Instagram, куди ми регулярно публікуємо моменти з життя студентів МСМ і всю актуальну інформацію.

Зв'яжіться з нами