Празький град: 03.08.2019

Пражський град: 03.08.2019

Відвідання найбільшого замкового комплексу в світі

Настав час уважніше дослідити головні празькі пам’ятки, які не омине стороною жоден із сотні туристів, які щодня приїздять до столиці Чехії. 3 серпня студенти літніх програм Міжнародного Союзу Молоді вирушили на огляд Празького Граду, який вони вже могли здалеку спостерігати з палуби теплохода під час вечора на Влтаві.

Крім архітектурної цінності, яку несе замковий комплекс, це ще й важливе місце з політичної точки зору – саме тут знаходиться найбільша у світі резиденція президента Чеської Республіки.
Студенти помітили, що весь центр Праги нагадує величезний музей під відкритим небом: тут є прекрасний собор Святого Віта, резиденція архієпископа Празького, де зберігаються коштовності високопочтенних осіб – вони колись займали високі посади при королівському дворі. Спочатку собор був побудований в стилі готика, але з плином часу, під час того як проводилися численні реставрації, будова трохи видозмінилася і “присвоїла” собі ще кілька рис з різних архітектурних стилів.
Студенти МСМ не обійшли стороною і Страговський монастир споруди 12 століття, і Тосканський палац. Після Празького Граду не можна було не відвідати і Градчани – історичний район Праги, що оточує замковий коплекс. І як же без головної історичної пам’ятки Малої Страни, про яку студенти також дізналися багато нового, – Малостранськой площі і її головного надбання – храму Святого Мікулаша?
Не дивлячись на те, що екскурсія тривала пару годин, хлопці та дівчата встигли насолодитися прогулянкою, зробити красиві фотографії для соцмереж на оглядовому майданчику і набратися нових знань про історію Чехії.
Нижче ми пропонуємо вам ознайомитися з докладним фотозвітом “Огляд Празького Граду”. Також підписуйтесь на наш Інстаграм, де ми регулярно публікуємо пости про життя студентів МСМ.

Зв'яжіться з нами