Празькі Виногради – один із найкращих районів світу!

Знамениті Виногради, що відносяться до міської частини Прага 2, потрапили у світовий рейтинг найкрасивіших, найкомфортніших для життя та розвинених районів, на думку міжнародного видання Time out.

Навесні цього року журнал уже називав празьку вулицю Кшижикова найкрасивішою в Європі, а тепер до локації приєднуються й чудові Виногради.

Чим так відзначився цей район? Журнал «На Виноградах», наприклад, називає серед його переваг величезну національну різноманітність – квартал популярний серед іноземних студентів та, так званих, експатів-фрілансерів, які працюють із дому або у коворкінгах та кав’ярнях. До речі, саме за велику кількість місць, де можна спокійно працювати і вчитися, район Виногради особливо подобається молоді: тут завжди б’є фонтаном енергія, запах кави лунає вже з сьомої ранку, а в парках і скверах завжди гуляють молоді пари з собаками.

До скверів можна віднести площу Іржиго з Подебрад – вона немов зелений острівець, оточений затишними кав’ярнями та маленькими м’ясними і рибними магазинчиками. Прямо в центрі стоїть величезна церква з, ймовірно, найнезвичайнішим дизайном з усіх, що ви коли-небудь бачили, а ще на площі протягом усього року проходять сезонні ринки та ярмарки, де місцеві виробники продають мед, молочні продукти, випічку, ковбаси, косметику, овочі та гарячі національні чеські страви.

Не варто обходити стороною і Рієгрові сади – ось дійсносправжнє надбання Виноградів. Парк дивовижної краси з маленьким ставком, неймовірної краси фонтаном, який працює цілий рік, розгонистими виноградниками та штучно створеними печерами. У Празі практично неможливо знайти людину, яка не зробила хоча б пару фото у знаменитих Рієгрових садах – настільки гарне це місце.

Ну і, звичайно, не забуватимемо про такі важливі інфраструктурні об’єкти, як супермаркет (на Виноградах монополістом є чеський Albert), і так звані дрогерії – магазини косметики та побутової хімії. Життя в районі «Прага 2» побалує вас кроковою доступністю до всіх необхідних локацій.

Ну що вже мрієте переїхати на Виногради?

Зв'яжіться з нами