Прага – найкрасивіше місто у світі!

І це зовсім не дивно! Прага заслужено отримала офіційне звання найкрасивішого міста у світі, на думку міжнародного журналу Time out. У складанні рейтингу брали участь двадцять сім тисяч осіб, і респонденти не змогли не оцінити неймовірну празьку архітектуру та мальовничі краєвиди історичних провулків, де зустрічаються ренесанс, бароко та модерн.

«Чи йдете ви Карловим мостом, або ж дивитесь на астрономічний годинник у Старому місті, день у Празі завжди асоціюється з захоплюючою архітектурою», – пише Time Out.

«Але це не просто будівлі: неймовірні краєвиди на Летенські сади чи спокійна краса набережної Влтави щоразу змушують ваше серце битися частіше», – йдеться у журналі.

Прага також посіла друге місце у рейтингу міст із найспокійнішою та найрозслабленішою атмосферою. Чеська столиця є ідеальним місцем, щоб безтурботно гуляти парками та вуличками, пити каву в місцевих кав’ярнях і не поспішаючи насолоджуватися життям. Студенти, які приїжджають до Праги з великих міст, спочатку дуже дивуються неквапливому ритму, а потім втягуються і не хочуть повертатися до непотрібної біганини. І ще однією перевагою Праги є те, що поряд із розміреним ритмом життя та відсутністю метушні, тут кожен почуватиметься комфортно, адже для любителів активного життя тут також є багато цікавого!

Раніше ми вже писали про те, що Прага також потрапила на 7 місце у списку найкращих для життя міст, обігнавши знамениті Лондон, Лос-Анджелес та Барселону!

Зв'яжіться з нами